Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu ürüne bir göz atar mısınız

abi kafa çıkmalı olsun diyorsun,ama ben yine de sana necvox 9880 i öneririm..ilk onu almıştım, çalındı, sonra in-dash bi navitech aldım, 1 hafta sonra yine necvox 9880 aldım..usb girişi yok sadece, ama sd card yuvası olduğu için sorun olmuyor..dvd-cd konusunda hiç sorunu yok..radyosu çok performanslı değil,ama tv çok başarılı..(elbette ki bulunduğun yer önemli)..

çalınma riski konusuna gelirsek, ben şöyle hallettim: benim teypçiye gittim, çok eski bir kasetçaların, en ön tarafını kestik..altına bir çok arabada teybin altında bulunan gözün kapağını yapıştırdık..arka tarafına da ince bir sünger yapıştırdık..şimdi, arabadan inerken, bu el yapımı kapağı,ekranın üzerine oturtuyorum, kasetçalar var gibi görünüyor..neye benzediğini de göstereyim, benim ilandaki son resimde, yan koltukta duruyor bak..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-1-9-tdi-sport-130-50378511/detay/

abi, biraz bakındım da, bu linkteki ürün heryerde 1000 tl civarında..bu eleman neden ve nasıl 500 e satıyor, onu anlamadım..

500 liraya kafası cıkan 2din ne kadar iyi olur abi ? normal bir teyp 350-400 lirayken bu cihazın bu kadar ucuz olması hiç hayra alamet deil abi. ya çin malı ya da trde merdiven altı üretim. uzak dur derim

bu doubledin i özellikle koymamın sebebi kafasının çıkıyor olması yani arabadan indiğinde sök yanına al hırsız baksın bi mok göremesin .kafası çıkanlar 1200 tl den başlıyor o kadar para vermek istemiyorum..
bunu da deniyeceğim benim derdim radyo .tv umrumda değil..radyosuna bakacağım çekiyor mu çekmiyor mu..
navitech ler pionneer alt yapısı kullanıyor yani onlarında radyosu kötü pioneer kullandım radyo berbattı..
hatta yükseltici bile takmıştım..pioneer'e yok babam yok radyo tırt keyif vermiyor..
şu an orjinal teyp var..radyo çok iyi mp3 usb yok..eve geliyorum yeni şarkı indiriyorum hayda gene cd bas arabanın içi cd doldu..

bu duble din yani bakınca görüntü güzel
usb sd var
kafa çıkıyor
radyoyu bilmiyoruz
dvd umurumda değil..
ama aleti tanıyan yok

Abi madem DVD umrunda değil neden doubledeen düşünüyosun al bitane usb çıkışlı alpine falan bak keyfine :) tak dinle bunun kafası çıksada elde kitap gibi dolaşır küçük bişey değilki :)

Abi madem DVD umrunda değil neden doubledeen düşünüyosun al bitane usb çıkışlı alpine falan bak keyfine :) tak dinle bunun kafası çıksada elde kitap gibi dolaşır küçük bişey değilki :)

daha ne işte cafede otururken önünde durur tablet sanarlar hatta ı pad :)

Geri
Üst Alt