Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu ülkeyi sevmelimiyim ?

bazen bende nefret ediyorum böyle şeylerden dolayı ama sonra saçmalama diyorum kendi kendime ki bu ülkenin ekonomik krizinden tut kollu kuvvetlerin yanlış davranışlarına kadar herşeyi yaşamış bir gencim.Ama yinede yaşıtlarımın hatta abilerimin bu kadar karamsar düşünmesi beni üzdü.

bazen bende nefret ediyorum böyle şeylerden dolayı ama sonra saçmalama diyorum kendi kendime ki bu ülkenin ekonomik krizinden tut kollu kuvvetlerin yanlış davranışlarına kadar herşeyi yaşamış bir gencim.ama yinede yaşıtlarımın hatta abilerimin bu kadar karamsar düşünmesi beni üzdü.
+9999

Acısıyla tatlısıyla, iyisiyle kötüsüyle, güzeliyle çirkiniyle, hırlısıyla hırsızıyla, sağcısıyla solcusuyla, Türkü kürdü lazı çerkezi tüm milletiyle bu ülke bizim. Yaşanmış, yaşanan ve yaşanabilecek tüm olumsuzluklara rağmen cennet vatanımızı sevmemeyi aklımızın ucundan dahi geçirmemeliyiz diye düşünüyorum. Çünkü başka Türkiye yok. Eminim diğer ülkelerde yaşayan insanlarda bizim ülkemizde yaşamak için can atıyorlardır. Olumsuzluklara tepki göstermek, karşılarında dimdik durmanın yanısıra yapılan güzellikleri de alkışlamasını bilmek gerekir. Demokrasinin güzelliği de burda bence.

eski kurtlar vadisinde söylenmiş en güzel söz:

"BEN BU VATANI KARŞILIKSIZ DA SEVERİM.."

ayrıca gerçek sevginin sebebi olmaz.."sevmek için neden" olmaz..o içinden gelir..sebep aramazsın..

LPG ye yönelmenin ardından benzin fiyatlarındaki artış ve alınan vergi % si artırıldı çünkü bir araç benzinli halindeyken 8 lt yakıyorsa lpgde de 8 lt yakıyor ama LPG den alacağı verginin benzinden alacagı verigiye oranı tl bazında lt başına neredeyse %50 fark eder bu yüzden yapılacak zamlar önüne geçilebilecek birşey değil şuan motorinin LTsi ülkemizde 90 kuruş petrollere satış fiyatı 90kuruştur bunun üzerindeki 2tl lik kısım vergidir bunu 90 kuruşa almayı planlamak hayal olarak kalacaktır

tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bak sözü bu olay için galiba Tekin ağbicim

Geri
Üst Alt