Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu özellik yok mu??

Juan-Juan

Kayıtlı Üye
slm millet daha önce de sormustum ama olmadı araç 1.2 style ibiza aynaları içerden neden katlayamıyrum bu özellik sadece fr pakette mı ? videolara baktım ama olmadıı :((

slm millet daha önce de sormustum ama olmadı araç 1.2 style ibiza aynaları içerden neden katlayamıyrum bu özellik sadece fr pakette mı ? videolara baktım ama olmadıı :((
arabanın orta konsolunu oldugu yerde ayna ayarları için yuvarlak bi dugme var onu ortaya getirdigin zaman kapanır

Selam aynaları ayarladıgın yeri tam tur geri çevirdiginde kapanması lazım ama o özellik yoksa olmaz

arabanın orta konsolunu oldugu yerde ayna ayarları için yuvarlak bi dugme var onu ortaya getirdigin zaman kapanır

O ibizalarda orta konsolda değil ama o düğme sol kapı (şoför kapısında) kapanması için tam tur döndürmek gerekli kendi etrafında:eek:key:

evet arkadaşlar ben de öle bilirum ama tam tur ileri veya geri hiç bir şeklde aynalar kapanmıoyr :(

Geri
Üst Alt