Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu ürünü bilen var mı?

- 48 -

Kayıtlı Üye
öncelikle ne amaçla kullanacağım onu söyleyeyim.
okulda öğrencilerin notlarını verilerini ayrı kağıtlara yazmaktan onları toparlamaya çalışmaktan yoruldum ve çok karışıyor..sebebi de beden eğitimi öğretmeni olmamdan kaynaklanıyor dışrası ders yapıyorsunuz..dolayısı ile rüzgar var masa yok kağıdı ayrı tut kalemi ayrı tut..
bir yandan ders programını oku..
not alamamış çocuğu bul sonra daha önce diğerlerine not verdiğin dosyayı yanına al bütün ders boyunca yanında taşı..çocuk bir şey sorduğunda dosyayı kenara bırak..diğer çocuklar kurcalasın..gibi..
bu alet bütün işlemleri kolaylartırır ofis programı sayesinde..bir de internet explorer çalışabilse full olarak bunda..direk notları bile e- okul üzerinden burdan girebilirim..
fiyatı da uygun..bu ürün elimde patlar mı??

http://www.epadpc.com/?ref=FC

öncelikle ne amaçla kullanacağım onu söyleyeyim.
okulda öğrencilerin notlarını verilerini ayrı kağıtlara yazmaktan onları toparlamaya çalışmaktan yoruldum ve çok karışıyor..sebebi de beden eğitimi öğretmeni olmamdan kaynaklanıyor dışrası ders yapıyorsunuz..dolayısı ile rüzgar var masa yok kağıdı ayrı tut kalemi ayrı tut..
bir yandan ders programını oku..
not alamamış çocuğu bul sonra daha önce diğerlerine not verdiğin dosyayı yanına al bütün ders boyunca yanında taşı..çocuk bir şey sorduğunda dosyayı kenara bırak..diğer çocuklar kurcalasın..gibi..
bu alet bütün işlemleri kolaylartırır ofis programı sayesinde..bir de internet explorer çalışabilse full olarak bunda..direk notları bile e- okul üzerinden burdan girebilirim..
fiyatı da uygun..bu ürün elimde patlar mı??

http://www.epadpc.com/?ref=FC
Hocam fiyatı güzelmiş... Sadece işlemci hızı düşük ve de hafıza yeterli değil.. Internet Explorer için endişelenmeyin Google Chrome da aynı işi yapıyor.

Hocam fiyatı güzelmiş... Sadece işlemci hızı düşük ve de hafıza yeterli değil.. Internet Explorer için endişelenmeyin Google Chrome da aynı işi yapıyor.

evt hızı düşük farkındayım usb girişinin olması benim hoşuma gitti.. milli eğitim bakanlığının e- okul sitesi sadece internek exploret ile çalışıyor onun dışında çalışmıyor bende macbook var..google chrome denedim firefox denedim..oprea safari hepsini denediö hiç biri açmıyor..hatta şöyle söyleyeyim internet explorer ın apple için 5.6 sürümü var..5 üstü çalışır diyor ama onda bile çalışmıyor...mecburen macbook'u ikiye böldüm normalde leopard kullanıyorum okul için windows xp den açıp onu kullanmak zorunda kalıyorum

bana çok sağlıklı bir cihazmış hissiyatı vermdeki varol abim açıkcası bence bu kadar verdikten sonra mis gibi bir atom işlemcili bir netbook alabalirsin üstüne 200 lira ekliyerek :eek:key: hemde onların pil süreleri bayağı bi iyi oluyor 6-7 saat gibi

bence gerek yok Varol abim..

Aman diyim...geceleri uykusuz kalmaya gerek yok...durduk yere tansiyon hastasi yapar adami:)

Hemen sipariş verin diyor.Neden hemenmiş... Aceleye getirip tongaya düşürecekler abi aman dikkat :)

bedne düşmedim tongaya size sorayım dedim netten inceliyorum..
yiğit netbook işimi görmez..zaten bende 13.3 lük macbook var..hatta istanbulda netbook da var kardeşim kullanmıyor bile...ama ben katlanır birşey istemyiorum..yani dosya tutar gibi direk üztünde işlem yapmak istiyorum ondan dolayı..tek elle tutup tek elle işlem yapmak için..

Haberim olsaydı geçen gün bir arkadaş bundan çok daha iyi bir cihazı 190 liraya sattı. Çin üretimi bu tabletler fena olmamakla beraber ne kadar ekmek o kadar köfte prensibi ile çalışıyor. Bu cihaz 100 dolar civarı yaban ellerde. Gelene kadar biraz fiyatı yükseliyor. Bildiğim kadarıyla android için internet explorer yok. Bu dönemi atlatıp bir dahaki döneme olur dersen muhtemelen windows mobile 7'li tabletler piyasaya çıkar. 400-500 lira gibi fiyatlara satılır. Tam ihtiyacını karşılar diye düşünüyorum.

netbooklarda sanırım ekranı ters katlanan otomatik olanlar vardı varol abim dokunmatik bence daha sağlıklı olur bu pek güven vermedi fiyatıda kafa kurcalıyo:confused:

Geri
Üst Alt