Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu Çiziği nasıl silerim.

LeonStyle

Kayıtlı Üye
Merhaba abilerim , hainin biri tamponuma ayak basmış babam bagaja birşey atarken sürtmediğini söyledi sürtmezde eminim sürtse gelir banada söylerdi arabayı bugun temizliyordum uzun süre yıkatmadıgımız ıcınde cızık filan görememiştim tampona baktığımda birde ne göreyim hainin biri tampona ayak basmış çekmiş ayağını 14 16 tane ard arda çizikler olmuş boya kalkması yok. Bunların bir kalemi var diyorlar ama silermi silmezmi hiç bilmem nasıl silerim bunu bezle çok bastırdım çıkmadı pasta cila mı ister ne ister kalemle halledenler var bazıları etkili bazıları telmaşa bilen anlayan lütfen yardım etsin ben çiziği gördükce kameraları kontrol ederim bunu yapanı bulurum çılgınlık yapmadan sileyim ben bu çiziği. :D

Fotoda az cok belli oluyor ama 14 16 tane cızık oldugu pek anlasılmaz cıplak gozle gormelısınız.

hasancım buyuk ıhtımal boya koruma tarzı yada pasta ıle gecer derın degıl gbı gorunuyor gecen park ederken bende yanlıslıkla kaptrmısım arkaya bakmadan arkadakı araca tıklattım tampon 10cm uzunlugunda sıyah oldu hemen suyle kabasını aldım bendekı meg boya koruma ıle ıyıce bır orayı temızledıkten sonra bezle sıldım sıfır gbı ve senın resımdekınden daha derındı suan orjınalınden farkı yok ne cızık nede baska bısey :)

hasancım buyuk ıhtımal boya koruma tarzı yada pasta ıle gecer derın degıl gbı gorunuyor gecen park ederken bende yanlıslıkla kaptrmısım arkaya bakmadan arkadakı araca tıklattım tampon 10cm uzunlugunda sıyah oldu hemen suyle kabasını aldım bendekı meg boya koruma ıle ıyıce bır orayı temızledıkten sonra bezle sıldım sıfır gbı ve senın resımdekınden daha derındı suan orjınalınden farkı yok ne cızık nede baska bısey :)
Saolasın abi ön camurlugumda bunun bıraz daha derini sürtükler var oda geçenlerde geçirdiğimiz kazada oldu kirden pislikten görememiştim şimdi gördüm bunun az bi derini kadar sürtükler var onlarıda temizleyeceğim

aynen pasta cila halleder bunu hasan
nasıl uygularım krem gibi birşeymi pasta cila hiç sürmüş değilim alayımda çizik oldukca silerim artık . yada çizene sildiririm. :D (boru boru konusmayayım zor yaparım yaptıramazsamda araya babam girer :) ) bizim burada ufaklıklar top oynuyor onlar yaptıysa onlara sildiririm futbol sahası var gitsinler orada oynasınlar . :D

Geri
Üst Alt