Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Buğu Sorunu

Zu_zu

SCW Ladies
Hepinize merhaba arkadaşlar,

Son bir iki aydır aracıma biner binmez- camı açmama rağmen- ön camda inanılmaz bir buğulanma oluyur ki aracımı geçen kış da kullandım, hiç böyle bi sorun yaşamadım. Buğu çözücü kullanmadan aracımı kullanamaz oldum,nedeni ne olabilir acana??

Teşekkürler

cam ısıtcıları+radyator fanını sıcak derecede, çalıştırın.içeri vermeyin konsol arkası modunda çalıştırırsanız nem bugu kalmaz.tabi buna paralel olarakmotorun soğukken çalışması ısınma devresine kadar buğu kalkmaz.

Hepinize merhaba arkadaşlar,

Son bir iki aydır aracıma biner binmez- camı açmama rağmen- ön camda inanılmaz bir buğulanma oluyur ki aracımı geçen kış da kullandım, hiç böyle bi sorun yaşamadım. Buğu çözücü kullanmadan aracımı kullanamaz oldum,nedeni ne olabilir acana??

Teşekkürler

Zuhal würth marka köpük şeklinde temizliyiciler var... içerden sık yaklaşık 1 dakika bekledikten sonra güzel bir bez veya microfiber bezle bastırarak temizle... hem kiri alıyor hemde buğu yapmıyor kolay kolay...

Arabayı komple yıkarım süpürürüm. Ama şu ön cam kadar illet bir şey yok...
Nereden baksanız 1 ay oldu gittim buğu giderici aldım, aynı sorun bende de var çünkü. Ancak cesaret edipte bir türlü ön cama uygulayamadım. O kadar soğuğum ön cama...
3-4 dakika sıcak çalıştırınca geçiyor buğu...

ya aynı sorun bu kış bende de var. deli olacam. arabaya binmeden bir bakıyom ön cam gözükmüyor. ne iş anlamadım.

Geri
Üst Alt