Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Brembo Kaliper Kapağı Montajı -- Resimli

o zaman bu konu açılmış madem biri bana yardım etsin :D brembo kaliper alcaktım ama kötü duruyor baya tam bir çakma :D onun için diorum ki boyama yapıyım sprey falan ama nasıl yaparım ? zımpara astar boya gazete falan ne yapmam neler almam gerekıyor :D biri bana yol gösterebilir mi :D thank yu :eek::eek::eek:key::D

geçenlerde aldım brembo kapak ama burada baya uğraştıracak ya başka montaj şekli yokmu? daha kolay :D

Ben de arabamı ilk aldığımda aldım. 4 aydır bagajda duruyor. Böyle birşey olduğunu tahmin ediyordum zaten ama görüntüsü hoşuma gitmedi aldıktan sonra. Çok basit duruyor. Orjinali olmadıktan sonra kapakla olacak iş değil :)

Benim hiç tavsiye etmediğim birşey.Özellikle yaz aylarında frenlerin geç soğumasına neden olabiliyor tabi kaliper tozlarınıda içinde biriktiriyor.
Boya daha kolay ve sorunsuz.Boyama konusunda daha öncede bilgi vermiştim.
Yüksek sıcaklıklara dayanan sprey boya
Zımpara yada sert tel fırça birde maske.
Kaliperleri temizlerken ve zımpara yaparken kesinlikle o tozları tenefüs etmeyin yüksek derecede kanserojen madde içerir.Rüzgarlı havada işlemi yapmayın aracınıza sprey boya gelir nokta nokta olur başınız ağrır.
Beyaz boya ile astar atarsanız sonuç daha canlı olur.Kuruma sürecini sabırla bekleyyin.Güle güle kullanın.

xx

ben yaptım servisde kaldırdık lift e kaliperlerin yüzeyini güzelce zımparayla temizledik balata spreyiyle kirini falan temizledik sonra cam silikonuyla yapıştırdık ve 4 saat arabayı canlatmadım görüntü mükemmel jantlarıda siyaha boyattım resimlerine bakayım atabilirsem atarım

Benim hiç tavsiye etmediğim birşey.Özellikle yaz aylarında frenlerin geç soğumasına neden olabiliyor tabi kaliper tozlarınıda içinde biriktiriyor.
Boya daha kolay ve sorunsuz.Boyama konusunda daha öncede bilgi vermiştim.
Yüksek sıcaklıklara dayanan sprey boya
Zımpara yada sert tel fırça birde maske.
Kaliperleri temizlerken ve zımpara yaparken kesinlikle o tozları tenefüs etmeyin yüksek derecede kanserojen madde içerir.Rüzgarlı havada işlemi yapmayın aracınıza sprey boya gelir nokta nokta olur başınız ağrır.
Beyaz boya ile astar atarsanız sonuç daha canlı olur.Kuruma sürecini sabırla bekleyyin.Güle güle kullanın.

xx

balataların içerisinden asbest cıkalı cok oluyor o yuzden balatalar garıp ses cıkartıyor.Asbaestlı olan balatalarda ses olmuyordu.

bana anlatılandan çok basit bişi zannediordum herkes gibi ama ressimleri gördükten sonra bedava takıcaz deseler takırmam faydalı bilgi olmuş teşekkürler

Geri
Üst Alt