Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Brembo kaliper hakkında yardım

erkani

Forumdan Uzaklaştırıldı
arkadaşlar brembo kaliper aldım aracıma ama montaj konusunda sıkıntım var.kimisi vidala yontemi diye bu baya riskli kimiside ısıya dayanıklı siyah çokomastikle yapıştırma yontemi sizin düşünceniz nelerdir istanbulda bunu uygun yaptırabilcegım bır yer varmı şimdiden teşekkürler...

resimli anlatan bir konu olacaktı erkan bi ara istersen

Fren kaliperlerinin soğumasını geciktiriyor diye duydum bende.

Arkadaşım bahsettiğin şey "brembo kaliper" değil, "brembe yazılı kaliper kapağı" ...

Vida yerleri tutuyorsa vidalayabilirsin, yapıştırma olarakta eğer sıcağa uygun bi yapıştırıcı yoksa sakın deneme, her yeri kirletebilir..

Ben boyayacağım kapak yerine. Yoksa bagajda duruyor kapaklar 4 aydır.

benimkilerde boyalı ama 17 jantın içinde çok güzel duruyolar bir heves aldım.saglam bır kaportacım var sıyah cokomastıkle bol bol yapıstırırız sorun olmaz dedı ama sogutmayı gecıktırıyorsa bu ne kadar sorun yaratır ne olur onu bılmıyorum...

hevesını boyatmaya sakla bence kapak hem bastı gorunen b olay hemde cok da mantıklı degıl asıl kalıperın ustunu kapatmak.koca kalıper kapaklarının ıcınde kucucuk dısklerın olması gercekten hos durmuyor onun yerıne orjınalının ustune bsyler yazdırsan daha guzel olur

hevesını boyatmaya sakla bence kapak hem bastı gorunen b olay hemde cok da mantıklı degıl asıl kalıperın ustunu kapatmak.koca kalıper kapaklarının ıcınde kucucuk dısklerın olması gercekten hos durmuyor onun yerıne orjınalının ustune bsyler yazdırsan daha guzel olur
bu soyledıgınızıde düşünücem...

Geri
Üst Alt