Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Branda

prolcay

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar.

öncelikle konuyu tam olarak nereye açacağıma karar vermeediğim için buraya açtım.

aracım haftaiçi bahçede duruyor tabi malum yaz geldiği için ağaçlardan bol miktarda yaprak ve bilimum meyve arabanın üstünde :)

tabi bide komşu çocuklarının katlanan aynayı manuel olarak aşşağıya nası indirdikleri konusu var :)

bende çözüm olarak arabaya branda alayım dedim.

ama aklıma takılan sorular var.

birincisi brandayı takarken anten ne durumda oluyor.
ikincisi bu branda arabayı çizermi tabi kaliteli olanların içi elyaflı gibi ama.

bilemedim anlıcanız arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyroıum.

1.anten çıkartılıyor..çünkü bizim antenler sert herhangi bir oynama söz konusu değil
2. brandayı atmadan önce bi pasta cila çekip öyle kapatın bence..içi yumuşak bi dokudur zaten

peki anten öyle çıkartılıp takılan bişeymi hiç sökmeyi denemedim açıkçası

güzel konu bende düşünüyorum aslında internette felan satılıyo ama nasıldır bilemedim

bende 1 hafta önce aldım hepsiburada.comdan ama kullanmaya fırsatım olmadı....içi pek çizcekmiş gibi durmuyo

Aldıgınız brandaları bu sıcaklarda aracın uzerıne koymayın.Yazın daha cok bez branda tarzında sıcaga dayanıklı bırseyler bakın

e ozaman çokta mantıklı bişi olmayacak bu branda olayı.
anteni sök sıcakta koyma muhtemelen üzerine kar yağdığında da buzlanma olursa yapışır gibime gleiyo.

benim bildiğim sıcakta pek sorun olmuyor..fakat yağışlı havalarda muşambasıyla kaporta arasında rutubet oluyor bu da boyaya zarar veriyor

Kapalı garajınız yoksa ve uzun süre kalacaksa bıranda sıcaktan ve tozdan korumak için güzel bi çözüm fakat arkadaşlarında dediği gibi uzun süre kalması arabanın kaportasıyla branda arasında dış ortamdan daha fazla sıcaklığın depolanmasına neden olacağından uzun vadede çokda faydalı olduğu söylenemez, ama boyayı çizmeyeceğinden emin olabilirsiniz, Antende arabanın içinden döşemenin altından sökülüyor sadece :(

Geri
Üst Alt