Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

BP'nin batan petrol platformu Louisiana kıyılarına ulaştı

BP'yi bitirirlerse dünya ekonomisi epeyce bir sarsılır buda başka bir boyutu. Konu ekonomi yada para değil öncelik çevre tabiki. Irak işgalinin de sadece petrol yüzünden olduğunu hiç sanmıyorum. Teknolojide içten içe büyüyen ve engellenmeseydi dünyaya hükmedecek bir gücü ABD terör gibi bir oyunla yok etti. Ben bu terör olayının da ABD karşıtı olarak yapıldığına inanamaz oldum.

Bu dünyadaki güç gövde gösterisi bu akıl ermez mantıklarla devam ettiği sürece insanlık kıyameti kendisi kopartacak. Dün belgesel programında insansız dünyanın bu haliyle bırakılmış olmasından sonraki süreçleri gösterdiler. Son zamanlarda seyrettiğim en güzel belgeseldi. Dünya kendi haline kalsa 500 yıl sonra gerçekten yaşanılası bir yer haline gelmeye başlayacak, yazık ki bunları görme şansımız malesef olamıyacak.

işte insanoğlu böle böle dünyanın sonunu getiricez yazık çok yazık
paylaşım için teşekkürler cezmi abim

çukur kapatılmış hayırlısı olsun.

Bp nin zarari onumuzdeki uc yilda 37milyon dolari bulacakmis :(

Geri
Üst Alt