Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bp & doğuş oto akaryakıt kampanyası

kirlisakal

Kayıtlı Üye
Bp & doğuş oto akaryakıt kampanyası yüzde 3 indirimli kampanyamız devam ediyor :) benzin,mazot,lpg dahildir.bi depoda 5-7 lira arasında kar yapabilirsiniz.hesabınızı kendiniz yapın :) anında görüntü anında indirim buna derler :D ben üye oldum bulunsun.bilgilendirme mesajı geldi.pompacıya plakanızı söylemeniz yeterlidir.bu da katılım şartları+ kolay kayıt
BP Kampanyası Katılım Koşulları
Doğuş Otomotiv BP
KAMPANYA.jpg

Alirken pompa lt fiyati mi degisiyor? Ya da karta puanin yuklendigi nasil anlasiliyor?

Alirken pompa lt fiyati mi degisiyor? Ya da karta puanin yuklendigi nasil anlasiliyor?
hayır toplam lt fiyattan yüzde 3 düşüyor..mesela depoyu 240 liraya mı doldu.plakanızı söylüyorsunuz 233 ödüyorsunuz :) hiç yapmadım ama izinde yol boyunca denicem :D şartlar koşullar verdiğim linkte mevcut okuyabilirsiniz ..tşkler

Muhtemel shellin yaptığı gibidir. Alacak kişi 100 liralık benzin alıyorsa atıyırum litresini 4.80 den değilde 4.70 ten alıyor. Para aynı ama verilen litre fazla. Shell kartı olanlara bu şekilde uyguluyor.

Muhtemel shellin yaptığı gibidir. Alacak kişi 100 liralık benzin alıyorsa atıyırum litresini 4.80 den değilde 4.70 ten alıyor. Para aynı ama verilen litre fazla. Shell kartı olanlara bu şekilde uyguluyor.
kartsız işlemmiş bu plakayı soylemenız yeterli..ben öle anladım üye olduk bakalım yarın yola cıkarken denemesini yapacam bilgilendırme yaparım

Ben de katıldım. Sonra kampanyaya dahil bir istasyona gittim. Ancak gece saati olduğundan market kısmı kapalı olduğu için kampanya işlemi yapamadıklarını söyledi pompacı. depoyuda fullemiştim. Ertesi gün tekrar gittim, market kısmına durumu anlattım ancak yakıt alımı esnasında kampanya işlemi yapabildiklerini, geriye dönük işlem yapamadıklarını söyledi. Kampanyanın detaylarını alamadım anlayacağınız.

Ben de katıldım. Sonra kampanyaya dahil bir istasyona gittim. Ancak gece saati olduğundan market kısmı kapalı olduğu için kampanya işlemi yapamadıklarını söyledi pompacı. depoyuda fullemiştim. Ertesi gün tekrar gittim, market kısmına durumu anlattım ancak yakıt alımı esnasında kampanya işlemi yapabildiklerini, geriye dönük işlem yapamadıklarını söyledi. Kampanyanın detaylarını alamadım anlayacağınız.
gündüz olur ancak pompaya bağlı pc monitorden yapacak işlemi ne yapacaksa...sağlık olsun

Plaka ile değil ödeme yaparken telefon numaranızı soyluyorsunuz bp club kartla işlem yapılmıyor direk Puan telefon numarasi üzerinden sisteme alınıyor bir dahaki alışveriş te puanı kullanabilirsiniz

16 cdf 48

Geri
Üst Alt