Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bozkırın Adamı , ustad, mekanın cennet olsun:(

evet arkadaslar çınarlar birbir devriliyor büyük ustaydı Allah rahmet eylesin toprağı bol mekanı cennet olsun.Zahide sine kavuştu

her fani bir gün ölümü tadacaktır.yattığın yer nurla dolsun büyük usta

Allah rahmet eylesin, düğünüme çağırmayı düşünüyordum, kısmet değilmiş... Bir daha aynı kalitede birinin çıkacağını ummam, mekanı cennet olsun :(

Rabbim yattığı yerde utandırmasın,bu dünyada insanların kalbinde hoş seda bıraktı,inşalah öbür dünyasınıda rabbim iyi eder...Rahmetle anıyorum...Neşet Ertaş denildimi aklıma ilk bu eseri gelir...

Yazımı kışa çevirdin
Karlar yağdı başa Leyla'm
Viran oldu evim yurdum
Ne söylesem boşa Leyla'm

Her an Gözümde perdesin
Nere baksam sen ordasın
Mevla'm ayrılık vermesin
Gökte uçan kuşa Leyla'm

Yardan ayrı kalmak ölüm
Söyle ne olacak halım
Böyle kader böyle zulüm
Gelir garip başa Leyla'm

Une**** tarafından canlı hazine ilan edilen, devlet sanatçısı ünvanını ben halkın sanatçısıyım deyip reddeden, rte'yi bile dize getirip baba dedirten, ceketini çıkarmak için seyircisinden izin isteyen ''göynü'' güzel insan... nur içinde yat... açık söyliyim çok az insanın ölüm haberini aldığımda gözümden yaş gelmiştir. 1-2 kişi ancak vardı ama bu haberi alınca bir tane daha oldu...

cahilken , dünyanın rengine kanmışken dinlemiştim ilk seni ... ''doyulur mu '' derken '' küstürdüm gönlümü '' farkına varmadan ... sonra yine yetiştin imdadıma sen '' yalan dünya '' dedin usulca ,çığlıklar içinde ... özledim , hemde çok , ''neredesin sen '' diye feryad ederken ağladığım da oldu ... '' karlı dağlar geçit vermez olunca '' efkarımı bastırdım asker ocağında,, gizlice '' ne güzel yaratmış seni Yaradan '' dedim ... zaman geçti bütün acılarımın üstünden , sonra bir akşam üstü ''kendim ettim kendim buldum '' diye söylendim umarsız ... '' yazımı kışa çevirdin '' diye haykırdım mecnun misali , sen benim sevda lügatımdın be NEŞET USTA... ''ŞİRİN KIRŞEHİR''inde nur içinde yat ...

Geri
Üst Alt