Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

böyle ustanın...resmen canıma kastetti

abi elinde fatura varsa veya aldığına dair bir kanıt. git şikayet et tazminat fln alabilinirmi bilmem ama alınıyorsa kesin al derim. airbaglerin parasınıda geri alırsın şikayet edersen kavgayla dövüşle uğraşmayın abı kavgayla bıryere varamayız. en iyisi şikayet etmek.

Cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar adama arabayı yaptırdıktan sonra ne fiş ne fatura bişe vermedi benimde hiç aklıma gelmedi istemek herneyse adamı aradım durumu anlattım adam airbaglerin olduğunu ama farklı bi sistemle araca yaptığını söyledi pek ikna olmadım şimdi Ankara'da olmadığını Ankara'ya gelince kendi yaptığım sistemi gösteririm dedi servise söyledim servis ne sistemi bu airbagler sadece tek sistemle takılır ve osistemin kabloları kesik dedi bakalım adam bi gelsin Ankara'ya sistemini göstersin bi gerekirse anladığı dildende konuşuruz mahkeme felanda çok uzar oyüzden mahkemeye vermem

allah yardımcın olsun abı. tek bir sistemi var onun kablosuz bır sıstemımı varmıs adama bak ya sallıyo birşeyler ama.

Durumu anlat adama. Kusura bakma yaptım bi cahillik derse affet.

Bişey olmaz böylede kullanılır derse : Sende onun ayaklarını kır sonrada bişey olmaz böylede yaşarsın dersin.

Ben takmıştım sen çıkartmışın derse : kafasını kır, hatta kafasına sık.

cevaplarınız ve destekleriniz için teşekkürler arkadaşlar ben hallederim pazartesi gidicem yanına bakalım ne olacak gelişmeleri yazarım :)

Geri
Üst Alt