Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

böyle ustanın...resmen canıma kastetti

Konu, 'Sohbet' kısmında CUPRA BOCANEGRA tarafından paylaşıldı.

1. CUPRA BOCANEGRA

CUPRA BOCANEGRA SCW Üyesi

539
    189
    43
    merhaba arkadaşlar daha önce kaza yapmıştım burayada paylaşmıştım bilenleriniz vardır iki airbag açılmıştı araç sonra sanayide toplanmıştı iki gün önce sağ emniyet kemerinin çalışmaması üzerine servise götürdüm (doğuş oto) bugün arayıp araçta airbag olmadığını dikkatli olmamı söylediler ama ben ustanın airbagleri taktığını biliyodum parasınıda ödedik sonuçta ama görünenoki adam airbag paralarını cebe atmış şuanda sinirden elim ayağım titriyo kalbim sıkışıyo şimdi ben bu adama neyapayım

2. igci_01

igci_01
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

4.519
    1.588
    113
    valla çok kötü bir durum ne yaparsanız yapın gidin o adama airbaglerinizi geri taktırın sağlık önemli yani

Bunu beğendi. CUPRA BOCANEGRA bunu beğendi.
  3. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    Kafasini gözünü kiracaksin bu kadar basit

4. ONUR AKÇA

ONUR AKÇA SCW Üyesi

573
    363
    63
    aynen ole yapicaksin yekta abi ama airbagleri taktirdiktan sonra

5. ghost rider

ghost rider SCW Üyesi

1.966
    656
    113
    geri taktırmakla olamz bu kardeşim bence git bi hesap sor önce ve birdaha o aadama bir vida bile söktürme paranı geri iste ve şikayet edeceğini söyle.şerefsiz resmen senin canına kastetmiş:mad::mad::mad::mad:

6. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    Air bag yerine yastik kilifimi koymuş acaba :)

7. kaanoksuz

kaanoksuz SCW Üyesi

3.097
    1.288
    113
    Bende olsam hesap sorarım ve paramı geri isterim bir dahada ugramam o şerefsizlere :kizgin::kizgin::kizgin:

8. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.209
    113
    önce handini bildireceksin öglesine sonrada sikayetci olup cezasını cektireceksin söz konusu kendi hayatı olmayınca insan hayatı ne kadar ucuz gözünü para burumuş adii adam

9. Absolut

Absolut SCW Üyesi

6.092
    2.401
    113
    Hiç gerek yok maddi ve manevi tazminat davası aç kaza halinde can güvenliğinin olmadığını ve böle bir durum başına gelse belkide canından olacağını şikayet et ve yeni bir leon parasını haklı davanda kazan yani ben olsam öle yapardım bulunmaz hint kumaşı gibi olmuş her şartta haklıssın...:eek:key::eek:key: ama tabi geneline bakarsan çok sinir bozucu :mad:

10. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    Üzücü bir durum bence önce git konuş yaklaşımı nasıl ona bak işlemleri tamamlattır sonrada sanayideki derneğe şikayet et.

Sayfayı Paylaş