Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Böyle şaka olurmu??!

valla safa şu ankara buluşmasına kadar senin araba gelir inşallah. inceleriz biraz. bende senin kadar merak ediyorum.

valla safa şu ankara buluşmasına kadar senin araba gelir inşallah. inceleriz biraz. bende senin kadar merak ediyorum.

Abi 29 unda kesin çıkış yapıyor sıkıştırdım biraz bugun ve önceki günler kesin tarih verdiler benden 2 hafta sonra alınan sarı araba 70 75 gün geçmesine rağmen daha üretilmemiş. Nisanın sonunda üretilip Mayısın ortalarında gelcekmiş bu durumda çok şanslıymışım falan filan dediler... Ankaraya gelirsem abi ben ordan kesin memlekete geçerim Kayserime :) Nezaman bu organizasyon?

valla ankara organizasyonunun tam tarihini bilmiyorum. ama büyük ihtimalle ben orda olacağım.

Mayıs 3-4 gibi olması lazım..

ordayız yiğit. bu buluşmada senle tanışamadık bi türlü :)

---------- Post added at 20:30 ---------- Previous post was at 20:29 ----------

İnş abi bende olmaya çalışacagım coming soon :)

inşallah safa. orda bol bol muhabbet edecez bu sefer :D

ordayız yiğit. bu buluşmada senle tanışamadık bi türlü :)

---------- Post added at 20:30 ---------- Previous post was at 20:29 ----------

inşallah safa. orda bol bol muhabbet edecez bu sefer :D

İnş abi sabahlara kadar :)

Yiğit varmıydı yokmuydu Belli değilki :)

Mehmet abi ben geleceğini bilmiyodum bile.. :S :S

geçmiş olsun safa cidden eşşek şakasıymış :D

Geri
Üst Alt