Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Böyle Bir Organizasyon Yapsak... :)

ben ve +1 olarak bu fırsatı yakaladım :) başka arkadaşlar varsa yakalayan burada paylaşırsak güzel bir organizasyon olur gibime geliyor :)

fırsatı kovalarsak herkes yakalayamaya bılır aynı organizasyonu fırsatsızda organize edip uygulaya bilirizz...kanımca tabı siz ne dersiniz bilemicem..

Hımm yani biz yapalım organizasyonu diyorsunuz tabi o da olabilir :)

Hımm yani biz yapalım organizasyonu diyorsunuz tabi o da olabilir :)

e tabı yanı gayet buyuk yerler var bunun için yeterli kalabalığa ulaştığımız zaman sorun olmıcaktır.korukent vardı galıba avrupa yakasında yanlış hatırlamıyosam..

benim kafamda poligana gitmekte var ya :=) poligana atış için katılım ne olur bilmiyıorumm??

valla aklımdan hep geçiyor :) bundan sonra yapalım derimm...

Sayın Yöneticilerim :) aklımda bir kaç fikir var her ay yada 2 ayda bir yaptığımız gerçekleştirdiğimiz farklı organizasyonlar belirliyelim örnek veriyorum mesela yılda 2 kere bowling go kart buz pateni vs vs ne biliyim scw olarak bu tip şeyler yapabiliriz :D

aslında bir çılgınlık yaparak bi akşam da karaoke ye mi gitsekk ne :D:D:D

bi de herkesin isminin yazdığı SCW t-shirtü yaptırdık mı süper olur :D

Geri
Üst Alt