Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Boyatsam mı?..

Anarchist

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar kapıdaki işaretlediğim 2 noktada çürüme var... biri kapı daha önce tamir gördükten sonra boyandığı için diğeride küçük bi vurukla boya kalkmasından dolayı... acil yaptırmam gerektiğini düşündüm mini onarım için servisi gittim kapıyı tamamen boyucaz dediler sizce tamamen boyatmak mantıklımı? birde bu kapı muhtemelen daha önce boyanmıştır... zaten arabada boyanmayan yer yokda :) oda ayrı...

2m65nut.jpg

abi arabada zaten her boyalıysa komple kapının boyanmasında ne zarar var..boyansın temiz olsun.. :)

Bunu ıcın konu acman bıle hatalı bence boyalı olmus boyalı olmamıs ne olacak paslanma ılerlese daha ıyı mı olacak?

hani hiç boya olmasa da boyatsammı ki desen eyw da ztn boyanmayan yer yok diyosun daha ne düşünüyosun ben anlamadım?:)gözüne pis gelicek ve her gördüğünde kafaya taka taka biniceksin...bence mantıklı dğl,boyat pırıl pırıl olsun arabanda kafanda rahat etsin...

Madem boyanmayan yeri yok, kapının boyanmasında bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum :)

Zaten atıyorum sattığınızda alıcı veya ustası arabadan az buçuk anlıyorsa darbeden dolayı boyanmadığını anlar. Ya da servis.. Her neyse işte :)

Ya sorma sebebimin aslı şu aslında... İster istemez renk farkedicek bu yüzden çok kararsız kaldım ama boyatayım en iyisi...

Çürüme varsa eğer derhal komple boyat derim...Yarın öbürgün yağmurlarda çok kötü olur...

ben sizin bu servis merakınızı anlamıyorum nerdeyse benzin bitti diyede servise gideceksiniz
komple kapıyı boyatmak istemıyosan git bır kaportacıya rütuş yaptır olsun bitsin

Geri
Üst Alt