Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Boyatsam mı?..

ben sizin bu servis merakınızı anlamıyorum nerdeyse benzin bitti diyede servise gideceksiniz
komple kapıyı boyatmak istemıyosan git bır kaportacıya rütuş yaptır olsun bitsin
Ben hiç servise gitmem ki :) bu kaskonun mini onarımdan ücretsiz yapılacak o yüzden mecburen servise gittim :)

tarık al bi çivi komple çiz arabayı tavana dokunma komple boyat şıkır şıkır gez gitsin anasını satayım

araba daha once boya gorulduyse boyanmadan once resmını cekıp tamamen boyatabılırsın bence kapıyı satcagın kısıyede bu yuzden boyandı dıyebılırsın:)

Mini onarımdan komPle kapıyı boyatirsan muhtemelen renk tutmayacak ve canin sıkılacak..Ya iyi bir ustaya boyat yara çürük yerlere rötuş yaptır,Tarık..

zaten camurlukla kapiya bakicak olursak renk tutmuyo boyansin belki bu sefer tutar

wallahi ben arabamı bayandan aldım haliyle çamurluk ve arka bagaj kapısında ufak tefek sürtmelerden oluşan
göçük ve çürükler vardı kaportacıya götürdüm hepsinide yaptırdım sol çamurluk komple bagaj kısmen sağ çamurluk
komple boyandı.. renk farkı hiç yok denecek azz :))

Geri
Üst Alt