Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Boyarsam değeri düşermi?

OnurHBS

Kayıtlı Üye
Selamun aleykum abıler arabamda cizik sorunu var malum istanbul herkesde var ama içim içimi yiyior bu fotadaki çizik bir değer kaybettırırmı ne yapılması gerekır sizce sanırım biri vurdu bu sabah okuzun teki eSKİ kasa bı KIRMIZI clıo aptalca kaldırıma cıkmıs vurmaya musaıt bıryerde sörtmusmu yoksa benmı yapmısım hıc hatırmalıyorum cunkucd3443b9-1bd9-442a-aedc-1d362d47d913.jpg
NOT: YAKINDAN CEKTIM BOYU 1.5 PARMAK KADAR VE SAĞ TARAFINDA KIRMIZILIK VAR
ve değer dusurse total ne kadar dusurur

İYİ FORMLAR

Selamun aleykum abıler arabamda cizik sorunu var malum istanbul herkesde var ama içim içimi yiyior bu fotadaki çizik bir değer kaybettırırmı ne yapılması gerekır sizce sanırım biri vurdu bu sabah okuzun teki eSKİ kasa bı KIRMIZI clıo aptalca kaldırıma cıkmıs vurmaya musaıt bıryerde sörtmusmu yoksa benmı yapmısım hıc hatırmalıyorum cunkuEkli dosyayı görüntüle 14982

İYİ FORMLAR
Servise git kayit acmadan bile rötuş yapiyolar tam kapatmasa da hafif kapatiyo ve tramere islemiyo ben o sekilde yapmistim yol kenarindaki mantara surtmustum ön tamponu

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Tampon plastik aksam ve sizin altta ufak bi köşenizdr çizik var sadece değer kaybı vs olmaz merak etmeyin

Trakya'dan gönderildi..

Selamun aleykum abıler arabamda cizik sorunu var malum istanbul herkesde var ama içim içimi yiyior bu fotadaki çizik bir değer kaybettırırmı ne yapılması gerekır sizce sanırım biri vurdu bu sabah okuzun teki eSKİ kasa bı KIRMIZI clıo aptalca kaldırıma cıkmıs vurmaya musaıt bıryerde sörtmusmu yoksa benmı yapmısım hıc hatırmalıyorum cunkuEkli dosyayı görüntüle 14982

İYİ FORMLAR
Geçmiş olsun ufak bir kısım pasta ile ne kadar çıkar ve geriye ne kalır ona bakılır

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kardeşim ön ve arka çamurluk plastik olduğundan exper'de çıkmaz istiyosan 8kere değiştir boya

Kardesim hic bisey olmaz tramere isletme ne yaparsan gonlunce yap problem olmaz

TEŞEKKÜRLER HERKESE İÇİM İÇİMİ YIYORDU RAHATLADIM

Arabanin tavanina ve şaselerine dokunma birde kaput geri kalan onemli ama ilk saydiklarim kadar degil

İYİ FORMLAR

Hiç boyatma bence nazarlık kalsın değer falanda düşmez merak etme :D

Geri
Üst Alt