Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Boyada pas izleri

Arkadaslar fotograf cektim ama cok net belli olmuyor..telefon odaklanamadi..oldugu kadar cekmeye calistim..ama recine veya boya sicramasi degil..eminim..tavanda da belli yerlerde var..bagajda da..ciplak gozle daha net belli oluyor..Ekli dosyayı görüntüle 17003Ekli dosyayı görüntüle 17004Ekli dosyayı görüntüle 17005Ekli dosyayı görüntüle 17006

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Bence siz dediğimi yapın. Pasta hare giderici gibi urunlerle çıkarın ardından bir boya koruma, en sonda cila Uygulaması yapın. 3-4 yıkamadan sonra tekrar aynı noktalara bir göz atın. Bakalım tekrardan oluşuyor mu

Benım aracımda var aynılarında her yerınde cok net bakınca anlasılıor bir arkadasım sedefli boya olmadıgı ıcın öyledir dedi ama

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaslar fotograf cektim ama cok net belli olmuyor..telefon odaklanamadi..oldugu kadar cekmeye calistim..ama recine veya boya sicramasi degil..eminim..tavanda da belli yerlerde var..bagajda da..ciplak gozle daha net belli oluyor..Ekli dosyayı görüntüle 17003Ekli dosyayı görüntüle 17004Ekli dosyayı görüntüle 17005Ekli dosyayı görüntüle 17006

Bence siz dediğimi yapın. Pasta hare giderici gibi urunlerle çıkarın ardından bir boya koruma, en sonda cila Uygulaması yapın. 3-4 yıkamadan sonra tekrar aynı noktalara bir göz atın. Bakalım tekrardan oluşuyor mu

Bir önceki aracim linea idi..onda da bir kac yerinde vardi..oyle ki aracimi 2011den itibarenbher yil boya koruma yaptiriyordum..yine paslanma noktalari olusuyordu..bende sattim sonra ibizami aldim..fiat serviste boyayalim demislerdi elletmedim..bakalim seat servis ne diyecek

Demir tozu izleri. Her araçta olur. Beyaz renkte daha bariz belli oluyor. Bu durumun araç yada boyası ile ilgisi yoktur. Pas sökücü kimyasallar var. önce onunla pası yumuşatmanız ardından yıkamanız gerekiyor. Demir tozuna direkt pasta uygularsanız boyayı çizersiniz. Aşağıdaki ürünlere göz atabilirsiniz. Linklerde kullanım videoları da mevcut.

https://urun.n11.com/parlatici-ve-t...VhsCyCh1ZxQy-EAQYASABEgKe3fD_BwE&gclsrc=aw.ds

https://urun.n11.com/set-urunler/va...VhsCyCh1ZxQy-EAQYBSABEgIYz_D_BwE&gclsrc=aw.ds

10 yıl pas garantisi var. Canını sıkma karddes

G3311 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaslar servise gittim..yuzeysel bir bakis attilar..lekelerin pas olmadigini, dis cevrenin etkisinden kaynaklandigini ve bir suru falan filan kelimeler dediler..gaz yagi gibi birseyle sildiler bir kac lekeyi, leke cikti..sanayiye gittim akabinde boyaci ustaya gosterdim..o da pas olmadigini kaynak yapilmis da taş sicramis gibi dedi..pastayla sildi, sikinti yok dedi..seramik kaplama yaptirirsan lekerin kalmaz dedi..sagolsun servisten daha detayli bakti usta..artik sponsor bulursam boya koruma falan yaptiracam..yaptirmasam da onemli degil..

Aslında detaylı bakılacak birşeyi yok zaten. Belli ki dış etkenlerden kaynaklı; demir cürufu rüzgarla yapışıp iz yapmış sadece seyreltici bir şeyler ile silmeniz yeterli böyle durumlarda

Aynı sorun bendede vardı.İçimi rahatlattınız.İbizaların boyası su bazlı olduğunu,yıkama esnasında basınclı su kullanılmamasını tavsiye ediyorlar.

boyadan anlamayan insanların söylediği şeyler onlar boşverin. su bazlı boya suyu görünce çözünen boya demek değildir... ayrıca araba boyaları poliüretan olur genel olarak

Geri
Üst Alt