Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Boya Soyulması - Çatlaması

Yakinimda olsan boyaya hazirlardik onu boyayida alip 50 tl ye boyatirdik dostum

Dostum bna kalirsa bu astarla alakali degildir onun uzerinde hala astari vardir bu alttan curumus eger onlemini almazsan yurur oranin tamamen kazinip celik macun ile doldurulmali ve lokal bolgesel boya yapilicak ayrica tavan pasta cila yada butun araba pasta cila olucak istege bagli 100 150 tl ye hallolur

alttan çürümüş olması mümkün mü yada önceden boyanmış olabilir mi?

Ama yine boyasi macunu boyattirmasi 100 tl yi bulurdu o kadar kafaya takilicak bisi degl ama dedgim gbi tamamen kazinmasi gerek aracin temiz kuflu olmayan saclarini grene kadar snra tozlar temizlenerek guzel bi celik macun atilicak ve boyanicak

Onceden boyanip boyanmadigini boyayi kaldirdiginda daha iyi grrsun normalde mumkun degil ama bi boya catlagi vs. Ufak bi vuruk varsa su isleme ihtimali buyuk dolayisiyla bu aniden olan bisi degl zaman icinde olur

Bir cok yerinden aracin boyanip boyanmadgini anlayabilirsin ama ben pek anlamam dersen emin olmak istersen bi galericiye yada ustaya rica edip makina ile baktrcaksin bakmalari 2 dakkasini alir zaten

Galericiye sorsam kırk bin yerden kabahat bulur o Allah'ın emri zaten de :)
müsait bi vaktim de iyi bir ustaya gidip, durumu anlamaya çalışacağım. İstanbul'da temiz, sağlam, iyi bir usta önerisinde bulunma konusunda yardımcı olabilecek olan varsa müteşekkir olurum.

Daha once macun atilip yada atilmadan tavan islem grmuste olabilir tabi galericiler oyledr zaten ellerindeki araba takla bile atmis olsa cok saglamdir yeterki musteri olarak git alici oldgunu anlasnlar :)

Geri
Üst Alt