Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

boya sorunu

Konu, 'Araç Detaylı Temizlik ve Boya Koruma' kısmında emrah tarafından paylaşıldı.

1. emrah

emrah SCW Üyesi

47
    0
    6
    selamlar,2 haftalık aracımın arka tamponda nasıl olduğunu anlamadığım yaklaşık 0,5 mm uzunluğunda 0,2 mm eninde bi çizik var tam arkada bagaj ambleminin hızasında tamponda plakanın hemen üstünde.
    bi öneriniz varmı bagajı açtığımda gözüme çarpıyor cok pimpirikli olduğumdan tamponu değiştirmeyi bile düşünüyorum.yarın fotoğrafını çeker koyarım.
    destek için saolun:kizgin:

2. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    rütuş yaptır gitsin be abicim, Allah beterinden korusun takma böyle şeylere. araca gösterdiğim özen bakım kadar kendime özen gösterseydim değme manken biraderlere taş çıkartırdım :D:D:D

3. kral_mzk

kral_mzk SCW Üyesi

2.724
    141
    63
    bbu konuyu benden cok bılen olmaaz arabamın sag tarafı talıhsızlık sonucuu yaklasık 100 adet tas carpaması sonucu olusan cızık boya dokulmesı ve gocukler var :( aklıma geldı uzuldum gene :( neyse rutus yaptırdım 2 3 yıkama sonra hepsıı dokuldu.. tutmuyor yanı rutus uzun sure.. sonra kız arkadasımın ojesını aldım bırde en ınce boya fırcası. bellı olan yerlerı rutusladım oje ıle. 4 yıkama oldu hala cıkmadılar..dıbıne gelıp bakılınca arabann anca bellı oluyor.. ama sızın cızıkler 2 cm yı gecıkse bunu tavsye etmem cok bellı olur ozman.. çiizik kalemlerini bu ara ıncelemeye aldım güneş ısıgı altında ıse yarıyormus gunesın cıkmasını beklıyorum onuda denıcem..

4. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    o nasıl bir talihsizliktir öyle nasıl oldu

5. kral_mzk

kral_mzk SCW Üyesi

2.724
    141
    63
    tuz atan kamyon aracının bı sıstemı varya done done hatta resmen fırlata fırlata tuzu yola atıyor.işte arabam park halındeydı o kamyon yanından gectı :( aynada karbon vardı karbonu delmıs ya nekadar hızlı atıo anlamdm :(

6. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    kamyonu yakalar adamı indirir o tuza maruz bırakırdım onu

7. emrah

emrah SCW Üyesi

47
    0
    6
    ömer ben yerinde olsam belediyeye gider dava açarım arkadaş, yok böyle bi olay

8. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    çizikler derinse lokal boyadan başka bi çözüm yok maalesef.. :(

9. kral_mzk

kral_mzk SCW Üyesi

2.724
    141
    63
    ya ben hıc tahmın etmemıstım boyle olacagını kı bakıyorum ne guzel beledıye calısıo yolları tuzluo dıe :D

10. kral_mzk

kral_mzk SCW Üyesi

2.724
    141
    63
    abı kımı kıme sıkayet edıcem kı ben suyu ıctım ustune bır bardak

Sayfayı Paylaş