Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Boya ölçüm cihazı

Vallahi dava açmayı düşünüyorum, araç fiyatlarındaki artışı da dikkate aldığımızda aracı iade etmek yerine bedelde indirim istemek yani paramın bir kısmının bana geri verilmesini istemek daha mı mantıklı?
Bir de böyle bir durum aracı satarken ne kadarlık bir düşüşe sebep olur acaba?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Benim her yer aynı çıktığı için sıkıntı çıkarmadım. Bir parça bile farklı değil. Tahminimce bazı araçlarda çift kat boya olabiliyor, hatalı boya yüzünden. Öyle birşey olabilir
Evet doğru bu öyle şeyler olabiliyor ama aracı satarken sorun olur ben alıcı olsam ya da siz..
Komple boyalı aracın fabrika çıkışlı olup olmadığını nasıl anlayacak? İnanacaksınız.?
Arkadaşım servisten kağıt almıştı fabrikadan böyle gelmiştir diye.
Eğer sizin de öyle ise siz de bunu araştırın, aracınızın dosyasına koyun.
[doublepost=1488710390,1488710329][/doublepost]
Araçtan araca markadan markaya değişiyor diye biliyorum ben.. Bizim arabada heryeri 180 çıkıyor mesela

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Normal değerler 100-150 ama hadi diyelim doğru 180.
Ama 300 ya da 280 normal değil.

Evet doğru bu öyle şeyler olabiliyor ama aracı satarken sorun olur ben alıcı olsam ya da siz..
Komple boyalı aracın fabrika çıkışlı olup olmadığını nasıl anlayacak? İnanacaksınız.?
Arkadaşım servisten kağıt almıştı fabrikadan böyle gelmiştir diye.
Eğer sizin de öyle ise siz de bunu araştırın, aracınızın dosyasına koyun.
[doublepost=1488710390,1488710329][/doublepost]
Normal değerler 100-150 ama hadi diyelim doğru 180.
Ama 300 ya da 280 normal değil.
Eyvallah sağolasın, ben bi ara serviste baktırayım. Bu arada benim değerler sanırım 180-220 arası çıkmıştı. Şimdi emin olamadım. 300 banada çok geldi
Ben onu bi tekrar kontrol edeyim.

Geri
Üst Alt