Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Boya koruma

Umtertrk

Kayıtlı Üye
Sizinde fikrilerinizi almak istiyorum aracımı yaklaşık 1,5 hafta önce aldım
Kırmızı Leon Fr istanbul Küçükçekmece civarlarında boya korumasını yaptırmak istiyorum
Önerebileceğiniz yada tavsiye edebileceğiniz marka yada Nasıl bir işlem yaptırmam gerekiyor
Konu Hakkı'nda bilgi paylaşırmsınız acaba :)

Sizinde fikrilerinizi almak istiyorum aracımı yaklaşık 1,5 hafta önce aldım
Kırmızı Leon Fr istanbul Küçükçekmece civarlarında boya korumasını yaptırmak istiyorum
Önerebileceğiniz yada tavsiye edebileceğiniz marka yada Nasıl bir işlem yaptırmam gerekiyor
Konu Hakkı'nda bilgi paylaşırmsınız acaba :)

Towers Mecidiyeköy'de 10 farklı araç bakım paketi - grupfoni | Şehir fırsatları, tatil ve alışveriş kampanyaları

umut ben burdan bak ucuza gelir diye düşünüyorum.

bende burdan aldım, az önce 5 inci paketi

Inceliyorum hemen :) tesekkur ederim :))

Sent from my iPhone

Boya korumadan önce aracınıza seramik koruma yaptırın biraz pahalı ama kırmızı araçta ayrı bir parlaklık veriyor

kurye ile elden teslime verildi

Boya korumadan önce aracınıza seramik koruma yaptırın biraz pahalı ama kırmızı araçta ayrı bir parlaklık veriyor

kurye ile elden teslime verildi

Bu konuyu araştırıyorum fıyat olarak bakalım nereler çıkacak Karsıma bı kac kişiden duydum fakat guvenilir yer kalite ve fiyat olarak süzmem lazım sanırım

1500 tl filan diye hatırlıyorum ben ama tam emin değilim. Yaptırcaksanız kaliteli yerde yaptırmanızda fayda var sonuçta o kadar para verceksiniz.

Haklisin , arastirip degerlendirmek gerekiyor

Sent from my iPhone

Eğer araca uzun süre binecekseniz bende seramik kaplamayı öneririm. Ama kaliteli bir yerde olmalı.

ooo semtımın cocugu gelmıs yarın akşam florya ıbbde bulusuyoruz buyur gel cayımızı kahvemızı ıc cennet mahallesınde cok ıyı bır yer var cuma adresı verırım ;)

Geri
Üst Alt