Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Boya Koruma ??

Nyks

Kayıtlı Üye
Herkese iyi forumlar,
Aracım henüz 6 aylık metalik siyah renkte.Aracı 1-1,5 Ay kadar babama bırakmıştım malum öğrencilik sınavlara daha iyi konsantre olabiliyim diye :D
Yalnız babam yakıt istasyonlarındaki şu fırçalardan bana söylediği kadarıyla 2 kez arabayı yıkamış ve çok küçükte olsalar kılcal çizikler oluşmuş ve özellikle gözüm onları görüyor gibi.Arkadaşlarla muhabbet ederken Meguairs'in boya koruma işleminden sonra bu kılcal çiziklerin geçtiğini söylediler.Acaba bu doğru mu? Mersin'de yaşıyorum ve sanırım memleketin en kaliteli hizmet veren firması Meguairs.Önerebileceğiniz başka bir firma varsa hep beraber değerlendirelim;)

kesinlikle doğru söylemişler meguiars ın ince bi pasta uygulaması ardından 66 weya 21 cilasıyla çizik namına bişi kalmıo. kesinlikle tawsiye:eek:key:

bende etkili diye biliyorum

Meguiar's Türkiye | En Yeni Araç Cilaları | Metal Parlatıcılar | Deri Temizleyiciler | Çizik Gidericiler | Araç Bakım Aksesuarları buradaki listeye göre bayii yok amam

marin bayii mersinde varmış ama anlamını bilemiyorum

Meguiar's Türkiye | En Yeni Araç Cilaları | Metal Parlatıcılar | Deri Temizleyiciler | Çizik Gidericiler | Araç Bakım Aksesuarları

bu arada bir kere würth boya koruma yaptırdım gerçekten de memnun kalmıştım onu da deneyebilirsiniz

wallahi mersinde meguairs boya koruma uygulaması yapan yerler var ki arkadaşlar söylüyordu.Başka markaya hiç yönlenmeme gerek yok yani anlaşıldı :D
Peki bu işin günahı kaç türk lirası oluyor ? :D

Geri
Üst Alt