Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

boya koruma sağlayan harıka bir cila

sanırım eksık bişiler yapmışım
:D

İyi bir malzemeye benziyor. kullanan varmı acaba..

Ürün daha çok leke çıkarıcı gibi duruyor..Cila olarak Meguiars NXT kullanıyorum ve oldukça memnunum...

gaz yağı kullanıyordum eski aracımda şuan bulamıyorum piyasada bulursam başka hiçbişey kullanmam.

Ürün daha çok leke çıkarıcı gibi duruyor..Cila olarak Meguiars NXT kullanıyorum ve oldukça memnunum...

Aynen bende onu kullanıyorum gerçekten çok etkili ve başarılı bir ürün.. Hakkını veriyor.

İnternette olsun dışarıda olsun çok araştırdım sordum memnun olmayan yok..

ürün kırmızı paket satışdaki ürün mavi..getirici firmaya ulaştım..:) meriçotoaksesuar artık mavi paketde getrdıklerını söylüyolar.. test etmek için sipariş verdım ilginiz için teskler..

ürün kırmızı paket satışdaki ürün mavi..getirici firmaya ulaştım..:) meriçotoaksesuar artık mavi paketde getrdıklerını söylüyolar.. test etmek için sipariş verdım ilginiz için teskler..

Ürünü kullandıktan sonra mutlaka yorumunuzu bekliyoruz :)

Geri
Üst Alt