Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Boya koruma hizmeti

Çalışmalarınız gerçekten güzele benziyor ama Mevlüt'ünde dediği gibi bir öncesi ve sonrası olursa daha net fikir olur herhalde.. Zira benim aracımda da kılcal çizik var pasta cila çıkarmaz sanırım, sizin uygulamanız ile başarılı sonuç olursa bende bir uğramak isterim..

Çalışmalarınız gerçekten güzele benziyor ama Mevlüt'ünde dediği gibi bir öncesi ve sonrası olursa daha net fikir olur herhalde.. Zira benim aracımda da kılcal çizik var pasta cila çıkarmaz sanırım, sizin uygulamanız ile başarılı sonuç olursa bende bir uğramak isterim..

Mehmet bey, isterseniz aracınızın bir köşesinde kılcal çizik giderme testi yaparım, sonuç sizin için tatmin edici ise detaylı konuşuruz.
Normalde öncesi sonrası fotoğraflarım ama bu sefer fotoğraf işi biraz yalan oldu. Bu kareleri bile çekmeyi unutuyordum da son anda çektim :(

Tamam Hakan bey, şu aralar boş vakit bulamıyorum ama müsait olduğum anda size ulaşırım sağolun..

Arkadaşlar ne yazık ki AutoPlay kapandı. Ben çalışmalarımı çekmeköy'de devam ettiriyorum. (ilgilenenler için adresi pm atarım)
Fiyatları 50 TL daha aşağıya çektim.

Arkadaşlar ne yazık ki AutoPlay kapandı. Ben çalışmalarımı çekmeköy'de devam ettiriyorum. (ilgilenenler için adresi pm atarım)
Fiyatları 50 TL daha aşağıya çektim.
tam olarak çekmeköy'ün neresindesiniz? Ben selimiye meiguars müsterisiydim ancak o da yakın bir zamanda kapandı. Hayırlısı olsun diyelim.
Aracım beyaz, ne tavsiye edersiniz, aracımın parlak durmasını istiyorum ! Zaman aralığınızı da belirtirseniz sewinirim! iyi çalışmalar..

tam olarak çekmeköy'ün neresindesiniz? Ben selimiye meiguars müsterisiydim ancak o da yakın bir zamanda kapandı. Hayırlısı olsun diyelim.
Aracım beyaz, ne tavsiye edersiniz, aracımın parlak durmasını istiyorum ! Zaman aralığınızı da belirtirseniz sewinirim! iyi çalışmalar..

Haftasonları yapabilirim, hafta içi malumunuz çalıştığımdan bu da bir nevi hobi olduğundan ancak haftasonu uygun olabiliyorum.

iyi günler.İç dış koruma nedir?bayi sıfır araba alırsam bunu hediye edeceğini söyledi.Gerekli bişey midir, yararı olur mu, nasıl bişeyler yapılıyor?

Geri
Üst Alt