Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Boya bakımı yapılan 4 araç ...

muratcantona

Kayıtlı Üye
Ben böyle cila böyle yıkama böyle detay görmedim bizde arabamıza iyi bakıyoruz diyoruz adamlar neler yapıyolar ya :) cila olayına bittim adamlar işi biliyolarmış helal olsun.....

hava guzel oldumu yıkanabılıyor arac bole ben bıtek yazın bole detaylı yıkıyorum hatta yenı bez sparıs ettım almanyadan geldı yumusacık:)
de bu en sondakı evo abartmıs ben tertemız yapsamda 2 gunde les gıbı oluyor...

hava guzel oldumu yıkanabılıyor arac bole ben bıtek yazın bole detaylı yıkıyorum hatta yenı bez sparıs ettım almanyadan geldı yumusacık:)

abi bezi almanyadan neden sipariş ettin özellikle? Mİcrofiber mi?

Murat Skyline R32 değil R34 olacak.. :)

yazarken r32 ye kaymıs aklım :D

---------- Post added at 20:11 ---------- Previous post was at 20:09 ----------

abartmısta adam etmıs :D:D:D 2 gunde les gıbı oluor 1 kere su tutuorsun tertemız oluyor :D sus tutmuor kı araba .. ben 2 haftadır yıkamıyorum ama su geldıkce kır akıyor gıdıor .. hangı fırmanın

bunlar insan gibi temizlemiyorlar arabalari :D
ozellikle evo da muthis bir calisma yapmislar. tebrik ediyorum kendilerini.
bu arada skyline temizliginden daha cok kendine baktirtiyor.

Geri
Üst Alt