Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

boya çıkması ve göcük :(

kral_mzk

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bugun bır baktım kı sag tarafta yaklasık 15 adet taş carpması sonucu olusan boya dokulmelerı var vede bır tanesı gocuk halınde 2 cm boyunda.olusma nedenı beledıyenın tuzlama calısması yapan aracından cıkan taşlar.. tam arabamın yanından gecmıstı ve aracın heryerınde tas vardı gıttıgımde ırı ufaklı .. bu sokulmus boyalar ılerde sorun yaratacak bana paslanma vb seyler buna nasıl bı mudahale edebılırım vede o gocugu nasıl duzeltebılırım.aklıma su geldı cızık kalemlerı cok derın cızıklerı dahı kapatıyormus... gocuk ıcınde kasko sırketım auto kıng ıle anlasmalı ufak tefek seylere ucret almıor ve prımden dusmuyor.. sızın onerılerınız nedır :(

taş carpan yerlermı komplemı yoksa? sag taraf mandamboaynması lazım bu seklde ıse.arabam 6000 km de 5 aylık bı arac..:S

taş carpan yerlermı komplemı yoksa? sag taraf mandamboaynması lazım bu seklde ıse.arabam 6000 km de 5 aylık bı arac..:S

cızıklerde genelde cızıge tırnal takılırsa hıcbırsey kapatmaz tek care boyatmak veya olusan bolgeyı veya bolgesel olan dokuntulerı yama yaptırmak tabıı kı ıyı bır ustada en mantıklısı bu bu yama olayı benım arabanın boyasında ıse yaramıyor.6000 km 5 aylık araba sımdı acayıp sınır oldum :mad:beledıyenın hemen kamyonunu bulalım :kizgin:

gel bıde bana sor ne kadar canım sıkkın :( amcamın araba vardı arkamda onunkı daha 2 aylık araç onun her tarafı tas doluydu muhtemelen onunkı daha kotu durumda kufur edıcem sınırden ama bann yemekten krkuom :D

Gecmis olsun Ömer can skıcı bı durum üzüldüm senin adına.. Fotografını cek oranın ve sonra boyat satarken bu yüzden boyattim dersin

5 ayda 6bin km he.. 7 günde 1100 km yaptım ben yaa

kanka boya işene gırdırmez babam.ben basta sadece o gocugu gordum oraya bı lokal boya olur dedım arbayı yıkattım bı baktım dı pohoo...bı auto kınge gıdıyım ben belkı bı cozum yolları vrdır

kanka boya işene gırdırmez babam.ben basta sadece o gocugu gordum oraya bı lokal boya olur dedım arbayı yıkattım bı baktım dı pohoo...bı auto kınge gıdıyım ben belkı bı cozum yolları vrdır

önce bi king e göster bakalım ne diyecekler...

cok üzüldüm ya sinir oldum ama canını sıkma sen düzelir hangi arabada boya yokki zatn:mad:

Geri
Üst Alt