Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

boya çıkması ve göcük :(

Ben autokingte kaskom ile göcüğümü kumpas ile düzelttirdim boya vs yapılmadı göcüğü cekişyorlar basit bir işlem diğerlerini gözüne takmıcan dicem ama bi foto olsa daha cok yardımcı olabilirdik ve tavsiye belediyeye basvur ne demek o arabaya tas savası acmak hakkını ara kesinlikle

Ben autokingte kaskom ile göcüğümü kumpas ile düzelttirdim boya vs yapılmadı göcüğü cekişyorlar basit bir işlem diğerlerini gözüne takmıcan dicem ama bi foto olsa daha cok yardımcı olabilirdik ve tavsiye belediyeye basvur ne demek o arabaya tas savası acmak hakkını ara kesinlikle

foto cekerım yarın fakat soyle durum auto kıng eger boya cıkıklıgı yoksa yada catlak yoksa cekıyormus. bnmkınde hem catlak var hemde boya cıkıgı .hakkımı aramak guzel ama bunu kanıtlayamam kı adam dıcek benyapmadm..

Geçmiş olsun kışın böyle şeyler çok oluyor.Bencede boyatarak işi çöz.

xx

istanbula gelirsen sana yardimci oluruz bu konuda cok guzel bir yer war boyasiz kurtarma yapiyor pm atarsan yardimci olurum

Ömer kaskonu ara durumu anlat sana yol gösterirler..
Autoking'de bu tarz göçükleri kaskodan ücretsiz düzeltme sayısı 2 mi 3 mü öyle bişi gerçekten 15 tane varsa daha doğrusu Autoking'den bunlar da bizden olsun türünden çukurlar değilse onlar kalan miktarı cebinden vermen kaskonda hasarsızlğın bi dilim düşmesini engeller..

Ömer kaskonu ara durumu anlat sana yol gösterirler..
Autoking'de bu tarz göçükleri kaskodan ücretsiz düzeltme sayısı 2 mi 3 mü öyle bişi gerçekten 15 tane varsa daha doğrusu Autoking'den bunlar da bizden olsun türünden çukurlar değilse onlar kalan miktarı cebinden vermen kaskonda hasarsızlğın bi dilim düşmesini engeller..

gocuk olarak 1 tane var yıgıt oda 1 1.5 cm genıslıgınde. dıerlerı ıse tas carpmıs fakat sadece boyasını kaldırmıs arabanın bır 2 tane olsa gormezden gelıcem ama heryerde var ya benım sorunum onlarla oraları nasıl kapatıcam :(

gocuk olarak 1 tane var yıgıt oda 1 1.5 cm genıslıgınde. dıerlerı ıse tas carpmıs fakat sadece boyasını kaldırmıs arabanın bır 2 tane olsa gormezden gelıcem ama heryerde var ya benım sorunum onlarla oraları nasıl kapatıcam :(

ben yerinde olsam fotolarını çeker servisle konuşur orayı cebimden komple düzelttirip boyatırdım eğer bi bölgedeyse..
boya gitmişse zaten en kötü lokal boyanması gerekiyo..

sag on ve sag arka kapıda dagılı bır vazıyetteler neyse yarın olsun bakalım bı ılgılenıcem bu ısle..

sag on ve sag arka kapıda dagılı bır vazıyetteler neyse yarın olsun bakalım bı ılgılenıcem bu ısle..

o durumda yerinde olsam o kapıları biraz daha parçalar sonra o kapıları değiştirirdim kaskodan şaka yapmıyorum.. :D :D

Geri
Üst Alt