Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bostancı Oto Sanayi Yağ Değişimi.

mrtctn

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. Bostancı oto sanayide öncelikli olarak yağ değişimi ve diğer bakımları yaptırabileceğim iyi bir usta var mıdır ?

eğer yağı kendin alacaksan ki bence al bostancı oto sanayi girişinde sağ tarafta Castrol yetkili bayii var. fiyatlar oldukça uygun..
servis konusunda arkadaşlar yardımcı olur

Merkez oto ya gitsene kampanyaları var

• Beğen
Reaksiyonlar: PORO
Merhaba arkadaşlar. Bostancı oto sanayide öncelikli olarak yağ değişimi ve diğer bakımları yaptırabileceğim iyi bir usta var mıdır ?
Mert bakıma girdin mi?Eğer düşünüyosan İkitelli Bağcılar-Güngören Oto Sanayi'de Park Oto var.Hava filtresi, yağ filtresi, polen filtresi,4 lt. Castrol Magnatec 10w 40 yağ işçilik dahil toplam 90 tl verdim.Fiyat çok çok iyi öneririm.

Mert bakıma girdin mi?Eğer düşünüyosan İkitelli Bağcılar-Güngören Oto Sanayi'de Park Oto var.Hava filtresi, yağ filtresi, polen filtresi,4 lt. Castrol Magnatec 10w 40 yağ işçilik dahil toplam 90 tl verdim.Fiyat çok çok iyi öneririm.

Abini tanıyorsun :D Abi bakım dedim şu saatte şurada ol ;)

Geri
Üst Alt