Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bose On-Ear Kulaklik

eScape

Kayıtlı Üye
Bose On-Ear Kulaklik

Urunu gecen sene almistim, bilgisayarda fazla zorlmaktan patlamisti. 3 hafta once Bose'nin servisine goturdum, adamlar sorgusuz, sualsiz yenisi ile degistirdiler. Yani su anda urun sifirdir. Ara sira disari cikarken iPhone ile dinledim. Kondusyonu gayet iyidir. Satma sebebim, paraya ihtiyacimin olmasi ve hevesimi almamdir. Urun % 100 Orijinaldir. Olmasa zaten Bose birebir degisim yapmazdi:p Ingilteren 159 Sterline almistim gecen sene. Tum kutu icerigi mevcuttur. Kisa ve uzun kablosu, kullanma kilavuzu vs.. Urunun garantisi bitmistir.

Fiyati 250 TL. Yuksek gelebilir fiyati belki ama orijinal olmayan urunlerle karistirmayin. Ebay uzerinde 100$'a da var ayni kulaklik evet ama orijinal degil maalesef, 1. sinif imitasyon.

Urunun resimleri:
ImageShack Album - 9 images

Resimleri iPhone ile cektigim icin biraz kalitesiz cikti.

Burda da Beats Solo ile karsilastirilmasi yapilmis ve tabiki kazanmis:eek:key: (3. Video)

Bose OE Review - Watch CNET's Video Review

güzel kulaklıklar hayırlı satışlar

Geri
Üst Alt