Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bosch car service

omrgngr

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar selam. Merak ettiğim bir konuyu sizlere sormak istiyorum. Aracımın 100bin bakımı yaklaştı çevremden bosch car service lerin bu işi yaptığını duydum. Aramızda daha önce bu yolu denemiş arkadaşlar varsa deneyimlerini paylaşmalarını rica ediyorum. Şimdiden çok teşekkürler

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kendim yaptırmadım ama sagdan soldan duydugum kadar iyilermiş

Bende iyi olduklarını duydum ama emin olamıyorum. Servise götürsem yüksek maliyet çıkaracaklarını düşündüğüm için alternatif arıyorum açıkcası.

Kendim yaptırmadım ama sagdan soldan duydugum kadar iyilermiş
Bende iyi olduklarını duydum ama emin olamıyorum. Servise götürsem yüksek maliyet çıkaracaklarını düşündüğüm için alternatif arıyorum açıkcası.

Özel servisten al bide fiyat bu işi vag gurubu yapan servisler var

Sadece vag gurubu yapan yerleri tercih edersen sıkıntı yaşamazsın en azından arabanın dilinden anlıyorlar

Bir dene bakalım... o kadar insan memnun kalmış ki söylüyor...

Sadece vag gurubu yapan yerleri tercih edersen sıkıntı yaşamazsın en azından arabanın dilinden anlıyorlar
Kafanı çok şişirdim ama. Servisin vag grubu olup olmadığını nasıl anlıyoruz.

Kafanı çok şişirdim ama. Servisin vag grubu olup olmadığını nasıl anlıyoruz.

Estagfurullah nedemek seat wolksvagen audi diye tabelasından anlarsın kardeşim baktın bulamıyosun bosch a gıt

Geri
Üst Alt