Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Boş termostat yeri

korfezliibrahim

Kayıtlı Üye
Slm ben daha önce bir parça degistirdim şu flansi ici boş sıvı çantayla motor blog ona montajlı ve o parça boştu ama bugün onun içinde termostat olması gerektiğini öğrendim y anlamı dogrumu bilemedin boş satiliyormu tetmostatsiz araba nasıl çalışır ?

Slm ben daha önce bir parça degistirdim şu flansi ici boş sıvı çantayla motor blog ona montajlı ve o parça boştu ama bugün onun içinde termostat olması gerektiğini öğrendim y anlamı dogrumu bilemedin boş satiliyormu tetmostatsiz araba nasıl çalışır ?
fotoğraflarla gelseydiniz ii olurdu...sana kim demişse belki yanlış diyebilir...
bıraz ayrıntılı resimli,yazı harflerini kelimeleri daha dikkatlı yazarak konunuza cevap bulabilirsiniz.tşkler

Geri
Üst Alt