Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Borbet on Leon..

bence borbetin yakışmadığı araç yok.5lik yay koysam benim arabaya takardım.

normall ama neden olmasın.ama benım sahınde dahah guzel duruyooooo.hahaha

resim ısrarla açılamıyor ama görmeme gerek yok bence borbet leonda facia olur.

resim ısrarla açılamıyor ama görmeme gerek yok bence borbet leonda facia olur.

Ben ofsetli duruşunu beğendim Hakan çok merak ediyodum Erhan arkadaşımız saolsun güzel bi çalışmayla halletmiş bana farklı geldi aslında bi sene falan takıp dolaşsam diyodum :)

Ben ofsetli duruşunu beğendim Hakan çok merak ediyodum Erhan arkadaşımız saolsun güzel bi çalışmayla halletmiş bana farklı geldi aslında bi sene falan takıp dolaşsam diyodum :)

Zevk meselesi tabi tamamen, ben ne desem boş sen beğendiysen zaten tak gitsin :) Bizim burda Accent takside var bitane dışarı taşık slick lastikleride takmış, gördükce gülesim geliyo çok komik duruyo takside :D Leon bombeli bi araç olduğu için çok sırıtmaz belkide.

Zevk meselesi tabi tamamen, ben ne desem boş sen beğendiysen zaten tak gitsin :) Bizim burda Accent takside var bitane dışarı taşık slick lastikleride takmış, gördükce gülesim geliyo çok komik duruyo takside :D Leon bombeli bi araç olduğu için çok sırıtmaz belkide.

bende öyle denemelerde fikir alıyorum sadece belki bi süre de olsa takabilirim ama çok merak ediyorum acaba leona canlı olarak nasıl durur :) taksilerde ve bi çok yerli araçta takıldığını biliyorum o konuda haklısın...:)

değişik durmuş ancak ben görüntüsünden ziyade dışarıda o janttan dolayı göreceğin tepkiden şüpheliyim.sıradan insanlar tarafından sokakta görünce arkandan atılmayacak hakaret kalmayacaktır :)

aksessuarlar zevk meselesidir,yinede yorum isteniyorsa,bence yakışmamış,Leona belli jantların daha estetik durduğunu herkes biliyor ama zevkler tartışılmaz tabiki..şahsen Borbetlerin tasarımını BMW de bile beğenmiyorum..saygılar..

çok gereksiz olur...dikkat çeker ama ne şekilde? bu haksızlığı yapmamak lazım leon a ;)

Geri
Üst Alt