Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bor yakıt katkısı !

ibizastyle2011

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar dün akşam opetten yakıt aldım 150 liralık.
içeride gözüme bor yakıt katkısı ilişti.aldım ve görevli deponun içine boşalttı.
Bugün K.çekmeden avcılara işe geldim ve normalde ortalama yakıt tüketimi 6.2 gösterirken bugün bu değer 5.3 oldu.(trafik herzamanki gibi)
Bu kadarmı farkeder bu buluş?
Eğer öyleyse inşallah şu hükümet boru daha hızlı bir şekilde hayatımıza sokar ve daha ucuz olur inş. :)

trafik her zaman ki gibi olamaz bugün c.tesi :) bende avcılarda oturuyorum ve hafta içi o trafiğin nasıl olduğunu çok iyi biliyorum. sizin kaçta trafiğe çıktığınızı bilmiyorum ama benim çıktığım saat olan 8:00 baz alarak söylüyorum

daha önce bu konuda bişeyler yazılmıştı hatırlıyorum. bor yakıt katkısını ilave ederken bikaç ayrıntıdan bahsetmişlerdi.
siz herhangibir ayrıntı uyguladınızmı ?( aracı belli bir süre rolantide çalıştırmak, bulunduğunuz yerde boştayken devri yavaş yavaş yüksetlip biraz beklemek gibi )
yoksa direk depoya ilave edip devammı ettiniz...

daha önce bu konuda bişeyler yazılmıştı hatırlıyorum. bor yakıt katkısını ilave ederken bikaç ayrıntıdan bahsetmişlerdi.
siz herhangibir ayrıntı uyguladınızmı ?( aracı belli bir süre rolantide çalıştırmak, bulunduğunuz yerde boştayken devri yavaş yavaş yüksetlip biraz beklemek gibi )
yoksa direk depoya ilave edip devammı ettiniz...

sizin bahsettiğiniz bor motor yağı katkısı

Bende sabah 8 de çıktım yola ancak k.çekmeden avcılar limana olan istikameti baz alıyorum.Mademki avcılarda oturuyorsun ozaman sende bilirsin ki h. içide bu istikamette sadece Avcıları geçtikten sonra koska civarında trafik yoğun oluyor onda da otobüslerin gittiği yan yola girince çok fazla dur kalk olmuyor :)
Aynı şekilde sabah 8:30 da ambarlı limandan k.çekmeceye 6.4 ortalamayı görüyorum.Burada birşeyi söylemeden edemicem Yine avcılardaki mezarlığın oradan askerlik şubesinin oraya kadar gaza çok az dokunuyorum :)

Valla hiç bir ayrıntıyı bilmiyorum ama tesadüfen sizin bahsettiğiniz şeyleri yaptım çünkü benzin aldıktan sonra bi 10 dk aracı yıkatmak için sırada bekledim ve araç rolantide alıştı :)

Bende sabah 8 de çıktım yola ancak k.çekmeden avcılar limana olan istikameti baz alıyorum.Mademki avcılarda oturuyorsun ozaman sende bilirsin ki h. içide bu istikamette sadece Avcıları geçtikten sonra koska civarında trafik yoğun oluyor onda da otobüslerin gittiği yan yola girince çok fazla dur kalk olmuyor :)
Aynı şekilde sabah 8:30 da ambarlı limandan k.çekmeceye 6.4 ortalamayı görüyorum.Burada birşeyi söylemeden edemicem Yine avcılardaki mezarlığın oradan askerlik şubesinin oraya kadar gaza çok az dokunuyorum :)

Valla hiç bir ayrıntıyı bilmiyorum ama tesadüfen sizin bahsettiğiniz şeyleri yaptım çünkü benzin aldıktan sonra bi 10 dk aracı yıkatmak için sırada bekledim ve araç rolantide alıştı :)

pardon ya ben avcılar - k.çekmece istikameti olarak algıladım. siz k.çekmece - avcılar istikametinden bahsetmişsiniz. özür diliyorum :(

Ürünün adı T1Nanotech mi? Bende opetten onu aldım kullanıyorum... O ürün kısa zamanda o kadar etki göstermiyor ayrıca benzin almadan önce dökmelisiniz.. O ürünü döküp sonra benzin almalısınız... Uzun süre kullanımda fark oluşturuyor. Yaklaşık 1buçuk 2 aydır kullanıyorum.. Şuan aracım 5.4'ü gösteriyor yakıt tüketimi. Aynı yolu o olmadan gitseydim sanırım 6 larda bir değer olacaktı. 4 depo ortalamasında 25kuruş yakmışım ki o 4 depoda performanslı kullandım aracı. Ürün 49TL...

Benim dediğim ürün bu.. http://www.t1nanotech.com/detay/t1-nano-tech-800-lt-k100/

murat bu nasıl bir şişedir öyle mantığı ne bu şişenin :confused:

http://www.t1nanotech.com/icerik/yakit-katkisi-nedir?/calisma-prensibi/ burda yazıyor abi.. Ya ben herhangi bir zararını görmedim.. Yararı dersen araç 50-100km daha fazla yol gidiyor. Corsa'da yol bilgisayarı yoktu aynı kullanımda bi depo 500km giderken bunu kullandığımda 550-650 arası gidiyordum.. Ama ilk kullanımda büyük bi fark oluşmaz uzun süreli kullanımda.. 49TL 800Litre yakıta kadar kullanılabiliyor yani fiyat olarakta pek birşey değil ;)

Geri
Üst Alt