Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bor yakıt katkısı !

http://www.t1nanotech.com/icerik/yakit-katkisi-nedir?/calisma-prensibi/ burda yazıyor abi.. Ya ben herhangi bir zararını görmedim.. Yararı dersen araç 50-100km daha fazla yol gidiyor. Corsa'da yol bilgisayarı yoktu aynı kullanımda bi depo 500km giderken bunu kullandığımda 550-650 arası gidiyordum.. Ama ilk kullanımda büyük bi fark oluşmaz uzun süreli kullanımda.. 49TL 800Litre yakıta kadar kullanılabiliyor yani fiyat olarakta pek birşey değil ;)

aslına bakarsan yakıta birşey karıştırma taraftarı değilim ama söylediklerine bakılırsa tasarruf sağlıyor diyorsun gerçi senin aracın daha yeni bir süre kullan bakalım eğer olumsuz birşey çıkmazsa bende düşünürüm. kaç km de aracın murat

800/55 = 14,5 şimdi abi 15 litre yakıtta bunu kullanabiliyorsun.. Hafiften bir güç artışı sağlamasının yanı sıra.. Yakıtta ekonomi sağlıyor ve 50 km daha fazla gittiğini düşünürsek.. Şişe boyunca 725km daha fazla yol gidiyorsun buda 1 depoya denk geliyor :D ki ben eski aracımda 2 kere hiç kasmadan kaç km gidebileceğimi denedm.. yakıt deposu 45 litreydi.. bunu kullanmadığım zamanlar 710km gitmiştim.. bunu kullandığımda 835km gitmiştim.. hepsi bu şişenin farkı olmasa da illaki bir fark yaratıyor.. :) yaklaşık 1 yıldır aralıksız kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım.. Memnunum üründen

9200km oldu abi.. Ben yerimde durmuyorum ki bu hafta 2 kere yalovaya gittim geldim.. Öncesindeki haftasonu Ankara'ya gittim.. Ayrıca evim bahçeşehir'de okulum cibali'de.. 40km öyle.. gidiş geliş günde en az 100km garanti benim :D

800/55 = 14,5 şimdi abi 15 litre yakıtta bunu kullanabiliyorsun.. Hafiften bir güç artışı sağlamasının yanı sıra.. Yakıtta ekonomi sağlıyor ve 50 km daha fazla gittiğini düşünürsek.. Şişe boyunca 725km daha fazla yol gidiyorsun buda 1 depoya denk geliyor :D ki ben eski aracımda 2 kere hiç kasmadan kaç km gidebileceğimi denedm.. yakıt deposu 45 litreydi.. bunu kullanmadığım zamanlar 710km gitmiştim.. bunu kullandığımda 835km gitmiştim.. hepsi bu şişenin farkı olmasa da illaki bir fark yaratıyor.. :) yaklaşık 1 yıldır aralıksız kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım.. Memnunum üründen

9200km oldu abi.. Ben yerimde durmuyorum ki bu hafta 2 kere yalovaya gittim geldim.. Öncesindeki haftasonu Ankara'ya gittim.. Ayrıca evim bahçeşehir'de okulum cibali'de.. 40km öyle.. gidiş geliş günde en az 100km garanti benim :D

way be bak aklıma soktun şimdi he :D

Hükümet bor'u hayatımıza sokarsa boru gibi sokar aman bulaşmasın bütün madenleri sattılar zaten. O kadar fark ediyorsa bile şişesi ne kadar ki?

Ürünün adı T1Nanotech mi? Bende opetten onu aldım kullanıyorum... O ürün kısa zamanda o kadar etki göstermiyor ayrıca benzin almadan önce dökmelisiniz.. O ürünü döküp sonra benzin almalısınız... Uzun süre kullanımda fark oluşturuyor. Yaklaşık 1buçuk 2 aydır kullanıyorum.. Şuan aracım 5.4'ü gösteriyor yakıt tüketimi. Aynı yolu o olmadan gitseydim sanırım 6 larda bir değer olacaktı. 4 depo ortalamasında 25kuruş yakmışım ki o 4 depoda performanslı kullandım aracı. Ürün 49TL...

Benim dediğim ürün bu.. http://www.t1nanotech.com/detay/t1-nano-tech-800-lt-k100/

Yok benim aldığım bu değildi. ama bu daha güzelmiş bidahakine bundan alıcam :)
Dediğim gibi daha öncede aynı kullanma ve aynı trafikte 6.2 yi görebildim.bugün 5.3 Bunda bir iş var ama hadi bakalım :)
Yoksa ileride yakıt tüketimi düşer dedikleri bumu acaba :) 1500 oldu km.

way be bak aklıma soktun şimdi he :D

Eski aracımda deneme amaçlı almıştım memnun kalınca Leon'da da kullanıyorum abi.. Tavsiye ederim ben... T1Nanotech Konsantre Yakıt Katkısı abi unutma diğeri 20lira filan ama daha fazla döküosun onda.. 250LT yakıtta kullanabiliyorsun.. Bunu çok az döktüğünde yetio zaten yanındaki ufak şişede litreler yazıo 40Litre için çizgi filan var ona göre ayarlıyosun :) Alırsan birde poşet içinde tutup bagajda soldaki ufak fileli bölüme koy. Kazara dökülürse kokusu çok kötü :)

Dediğim gibi daha öncede aynı kullanma ve aynı trafikte 6.2 yi görebildim.bugün 5.3 Bunda bir iş var ama hadi bakalım :)

Ayağınız aracın debriyajına alıştıktan sonra yakıt tüketimi düşmeye başlar zaten.. Benim yakıt tüketimim 5binden sonra düşmeye başladı çünkü ben aracın ileri atılma durumunu çok beğenmiştim ve gaza basıyordum biraz :D şimdi ise sakin kullanıp ne kadar tasarruf yaptığıma bakıyorum..

Eski aracımda deneme amaçlı almıştım memnun kalınca Leon'da da kullanıyorum abi.. Tavsiye ederim ben... T1Nanotech Konsantre Yakıt Katkısı abi unutma diğeri 20lira filan ama daha fazla döküosun onda.. 250LT yakıtta kullanabiliyorsun.. Bunu çok az döktüğünde yetio zaten yanındaki ufak şişede litreler yazıo 40Litre için çizgi filan var ona göre ayarlıyosun :) Alırsan birde poşet içinde tutup bagajda soldaki ufak fileli bölüme koy. Kazara dökülürse kokusu çok kötü :)

Eyw. murat sağol aklımın bi köşesinde tutacam bunu :)

benim 2500 den sonra düşmeye başlamıştı siz rodajı daha yeni bitirmişsiniz daha da düşecektir

Geri
Üst Alt