Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

BOLU'da Olanlar?

kadir boluyu bana bağışlasan gelecek durumda değilim hayatım ama baharda her yerdeyim

İzin verirseniz ve sorun yoksa yeni bir konu altında 16 Eylül Abant buluşması diye yeni bir KONU açayım. Daha çok kişi görsün.

Bu arada eşiniz sevgiliniz falan mı geliceksiniz yoksa yalnız mı geliceksiniz?

Ben abanttan bir mekanla ufak güzel bir menü fiyatı alayım mı yoksa büyük bir mangal mı ayarlayayım?

abant gölünde 3 tane 5 yıldızlı otel iskelesi 2-3 tane de normal restorant var. Hepsini tanıyorum indirimli fiyat alabilirim. ya da arkadaşlarımdan mangal bulabilirim.

mangalın da ıvır zıvırı, öte berisi, taşıması uğraşması çok fazla :)

Kaç gibi burda olunur? Buraya geldiğiniz de benden istekleriniz nelerdir?

İşi bilen bir paşam yardımcı olsun hatta telefonda konuşalım bende organizasyonu daha sağlıklı ayrıntılı yapabiliyim.

:eek:Bu arada ÇOOOOK heyecanlıyım :eek:

Heyecanın belli oluyor Deniz abi :) Maşallah böyle bir organizasyonda bulunmak bir harika olurdu gerçekten hemde Abant gölünü görmüş olurdum ama şu arabanın muayenesi hemde yurtdışına çıkmak zorunda olmam moralimi yerle bir etti :) Bir sonrakini beklemek lazım...
Resim çekmeyi unutmayın sakın...

Heyecanın belli oluyor Deniz abi :) Maşallah böyle bir organizasyonda bulunmak bir harika olurdu gerçekten hemde Abant gölünü görmüş olurdum ama şu arabanın muayenesi hemde yurtdışına çıkmak zorunda olmam moralimi yerle bir etti :) Bir sonrakini beklemek lazım...
Resim çekmeyi unutmayın sakın...

Paşam sık sık yaparız hele kar yağsın daha da keyifli oralar. İlla organizasyonla değil istediğin zaman gelebilirsin. 14 Ekimde bidaha yaparız. Hem benim işler de biraz daha açılmış olur. Daha alengirli bişi ayaralarım o tarihe :) Resim video benim işim ((:) muhakkak bişiler upload ederim.

Paşam sık sık yaparız hele kar yağsın daha da keyifli oralar. İlla organizasyonla değil istediğin zaman gelebilirsin. 14 Ekimde bidaha yaparız. Hem benim işler de biraz daha açılmış olur. Daha alengirli bişi ayaralarım o tarihe :) Resim video benim işim ((:) muhakkak bişiler upload ederim.

Usta baaakkk bu sözü unutma, " Illa Organizasyonla değil istediğin zaman gelebilirsin " valla Abant 'a gelmeyi çok istiyordum zaten hele Kar yağsın eşimide kapar gelirim birde senin yanına uğrarım :) Tamamdır bekliyoruz görüntüleri ;)

Geri
Üst Alt