Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

BOLU'da Olanlar?

yaptırmanda engel varmı?
Evet Cezmi abi,
1- Arabanın sol arka porya değişmesi gerekiyor.
2- Bu pazar yunanistan 'a çıkıyorum
3- Bu cumartesi arabayı servise veriyorum
4- Hafta içi çalışıyorum

Bu cumartesi arabayı servise verip bir sonraki hafta cumartesi gününe yer bulabilirsem aslında arabayı muayene vermeyi planlıyorum yani ( 22 sinde yada 29 unda )

Evet Cezmi abi,
1- Arabanın sol arka porya değişmesi gerekiyor.
2- Bu pazar yunanistan 'a çıkıyorum
3- Bu cumartesi arabayı servise veriyorum
4- Hafta içi çalışıyorum

Bu cumartesi arabayı servise verip bir sonraki hafta cumartesi gününe yer bulabilirsem aslında arabayı muayene vermeyi planlıyorum yani ( 22 sinde yada 29 unda )

haklısın işin yoğun.
asla sol arka porya değiştirme ikisini birlikte değiştir aynı işçiliği vericen ve bu işin raconu budur

haklısın işin yoğun.
asla sol arka porya değiştirme ikisini birlikte değiştir aynı işçiliği vericen ve bu işin raconu budur

Abi mümkünatı yok ikisini aynı anda değiştiremem, porya bilyasının tanesi 355TL ( KDV dahil fakat işçilik dahil mi bilmiyorum ) ikincisini de taktırmak 700TL birde 60.000 bakımı 350tl 1050Tl yapar birde muayenesini koy 150TL toplamda 1200TL zorlar şuanda. Kaldı ki düğün için hazırlık yapıyorum ( iki ev yaptırıyorum ) şu sıralar biraz tırt durumdayım :D

ben 25 yada 26 sinda donucem istanbula 30 u olabilirse guzel olur

Geri
Üst Alt