Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bolu organizasyonu oda paylaşımları..

tamamdır deniz...DT 992 bakınıyorum çarşıya çıktığımda , olmadık zamanda denk gelirsem keserim önününü ... yenge falan kullanıyosa asla yapmam tabi ;)

Daha az önce çarşıda kırmızı bir ibiza gördüm camdan çıkıp bağırdım "30 martta buluşma vaaar gelmelisin" << nerdee >> "termal oteldee" <<tamamm>> gibi bir dialog yaşadık. adamla tanışmıyorduk ama hemen anladı, süperdi. Yani demek istediğim bizim hanım alışkın :D

Daha az önce çarşıda kırmızı bir ibiza gördüm camdan çıkıp bağırdım "30 martta buluşma vaaar gelmelisin" << nerdee >> "termal oteldee" <<tamamm>> gibi bir dialog yaşadık. adamla tanışmıyorduk ama hemen anladı, süperdi. Yani demek istediğim bizim hanım alışkın :D

hahaha :D çok komik. ama sıkıntı yok o zaman..üslubunca keserim o zaman. . . ayıp etmeyelim. Forumdan ise konuya vakıftır...

[MENTION=24757]denizgoktas[/MENTION] kardeşim aykut satıcının bir erkek misafiri var tek bir single oda daha ayarlayabilirmiyiz..

Cezmi Büker (triple oda) @kfy
Gökhan Akçagöz (double oda)
Barış çaylı (double oda) @Absolut
Mertkan-PATRON (double oda çift yatak) @Mertkan @PATRON
salih erdogan (double oda) @saliherdogan
denizgoktaş (double oda)
Ümit deniz gül (double oda) @biraskfilmi
Onur AKÇA (triple oda) @ONUR AKÇA
Emre çolakoğlu (double oda) @ghost rider
murat kireç (Double oda) @KİREÇ
Ziya (double oda) @Ziya
Ramazan_elif (double oda) [MENTION=60]ghost rider[/MENTION]