Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bolu abant buluşmasi albüm

Son eklenen fotoğraflarda facebook sayfasına yüklenmiştir,diğerlerini bekliyoruz:)

Bende normal görünüyor ama bakayım tekrar..

Çekilen çok fazla resim vardı aslında henüz sanırım hepsi eklenmedi, özellikle gölcük gölünde toplu çekindiğimiz TÜRK BAYRAĞI ve SCW BAYRAĞI ile olan vardı çok güzel...

Bu gece yüklemiş olurum onu. Yavuz Hoca gece gelicek atıcaz.

Sevgili arkadaşlarım, abilerim ve ablalarım....

Sizinle tanışmanın, aranıza kabul etmenizin, davetimle buralara kadar gelmenizin ve teşekkürlerinizin Onurunu, Mutluluğunu ve Heyecanını hala yaşıyorum.

Hatalar, aksaklıklar olduysa af edin. İlk defa böyle bir iş yaptım. Umarım memnun kaldığınız anlar daha çok olmuştur.

Katılan herkese çok teşekkür ediyoruz. Umarım BOLU TAYFASI daha güzel organizasyonlara imza atıcak ve sizlerin düzünlediği günlerde de yanınızda olacaktır.

Saygılarımla...

Deniz abi düzenlemiş olduğun bu güzel organizasyon için gercekten tebrik eder, yapılan organizasyonun gercekten hemen hemen ( yemek yediğimiz yerde çay olmaması dısında ) hersey gercekten mükemmeldi. SARAÇ çifti ve SCW Ailesi olarak ilgi ve alakan, en önemlisi çaban için tebrik ve teşekkür ediyoruz.

Sevgili arkadaşlarım, abilerim ve ablalarım....

Sizinle tanışmanın, aranıza kabul etmenizin, davetimle buralara kadar gelmenizin ve teşekkürlerinizin Onurunu, Mutluluğunu ve Heyecanını hala yaşıyorum.

Hatalar, aksaklıklar olduysa af edin. İlk defa böyle bir iş yaptım. Umarım memnun kaldığınız anlar daha çok olmuştur.

Katılan herkese çok teşekkür ediyoruz. Umarım BOLU TAYFASI daha güzel organizasyonlara imza atıcak ve sizlerin düzünlediği günlerde de yanınızda olacaktır.

Saygılarımla...

Abi ellerine sağlık.Herşey on numaraydı.Umarım bizde sizi birgün İstanbul'da ağırlarız :)

Geri
Üst Alt