Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bogdan Stancu Galatasarayda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

biLaL

Kayıtlı Üye
Bogdan Stancu transfer işlemlerini tamamlamak için Antalyadaki takımının kampından ayrılıp İstanbul'a geldi ve resmi açıklamanın gün içerisinde resmi siteden yayınlanması bekleniyor.

Rumenler'in son yıllarda yetiştirdiği en önemli golcülerden olan Stancu'nun yıldızı 2006-08 arasında oynadığı Urziceni'de parladı. 2008'de 2 milyon euro'ya geldiği Bükreş'te 72 maçta 32 gol kaydetti. Rumen Milli Takımı'nda 5 maçta 1 gol bulan Stancu, bu sezon ligde 18 maçta attığı 13 golle krallığında ilk sırada.

Doğum tarihi: 28.06.1987
Doğduğu il: Piteşti
Boyut: 1,82
Uyruk: Romanya
Pozisyon: Forvet - Ofans Yön
Ayak: sag ayak

oyuncuyu tanımıyorum nasıl biri olduğunu da bilmiyorum....içimizde ismi üzerinden espri yapmak isteyenler olabilir
onların dikkatini çekmek isterim..
BOG-doğu bloku dillerinde Tanrı Yani ALLAH manasındadır..
çarpılmadan önce uyarayım dedim..:)

oyuncuyu tanımıyorum nasıl biri olduğunu da bilmiyorum....içimizde ismi üzerinden espri yapmak isteyenler olabilir
onların dikkatini çekmek isterim..
BOG-doğu bloku dillerinde Tanrı Yani ALLAH manasındadır..
çarpılmadan önce uyarayım dedim..:)

dalga geçilse, tanjevic ile geçilirdi abi:)

oyuncu hakkında bilgim yok..Haginin boş gezdiği yıllarda bol bol izlemiş olduğu ve beğendiği için de transfer edildiği düşünülebilir..umarım geçmiş yıllarda alınan 3 romen (tamas-bratu-(bide uzun saçlı ön libero vardı,adını unuttum))e benzemez..

edit: hatırladım,petre :)

ben bilmediğim dönemlerde..bu ...tan bir sporcu şarkıcı falan demiştim o zaman bir öğrendim..tübe dedim tübe..

Hayret ilk kez doğru bir adam aldıkalrını görüyorum yönetimin.

doğru seçim gayet iyi bi adam ben biraz araştırdım şuandaki takımın en iyisi olucağından şüphem yok..tüm galatasaraylılara hayırlı olsun...

güzel bi transfer oldu :)
inşallah bu seneki grafiği ikinci yarı bizde devam eder :)

o değil de başlığı gördüğümde ilk olarak nası okudum anlamak zor olmasa gerek.. :D :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt