Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Boğasım geldi adamı

boşver Varol abi sen satmaya bak istediğin rakama gerisi yalan ölücü şerefsizler...

beyinselmiş yazılım attırmak gerekiyormuş :)

Sinekten yağ çıkartmaya çalışan tiplerden.Boş boğaz çok bu Dünya'da,ya tutarsa ile gelmiş.Kafanı böyle şeylere takma abi:)

xx

gıcık olurum boyle tıplere beyenmıyorsan gıt sıfır araba al.. yazın bende bır kamyonet sattım ınsanlarla ugrasmak cok zor. neymıs lastıklerı bıtmıs dedım galıba sen sıfır masraflı 2.el arba arıyorsun 2003 model araba sonucta.. neyse sıkma canını varol abı ınsanları anlamk zor...

varol abi bak sende diyorsun ki adam galerici bunların politikası bu önce gelecek arabanı aşağılayacak ondan sonra da 3-4 milyar aşağı fiyat verecek iyice delleneceksin senin dediğinin 1-2 milyar aşağısına arabayı kapatıp gitme çabasında olacak ne gerek var ki sinirlenmene benim arabam bu arkadaşım ben bu parayı istiyorum işine gelirse modunda olmanı tavsiye ederim galericilere karşı uzun uzun pazarlık yapıpta sinirlerini yıpratmaya gerek yok abi boşver...

varol abi bak sende diyorsun ki adam galerici bunların politikası bu önce gelecek arabanı aşağılayacak ondan sonra da 3-4 milyar aşağı fiyat verecek iyice delleneceksin senin dediğinin 1-2 milyar aşağısına arabayı kapatıp gitme çabasında olacak ne gerek var ki sinirlenmene benim arabam bu arkadaşım ben bu parayı istiyorum işine gelirse modunda olmanı tavsiye ederim galericilere karşı uzun uzun pazarlık yapıpta sinirlerini yıpratmaya gerek yok abi boşver...

yok zaten tavrımdan anladı kendi kendini sepetledi..bende eve çıkınca sinirlendim

adam galerici ise bizde onun işyerine araba almaya gidelim :D

bugün arabaya bakmaya geldiler..
aslında 10 gündür arabayı inceliyorlar ben yokken gelip bakıp gidiyorlar hatta ben bilgileri aracılara anlattım..
neyse sabah yönetici geldi hocam biraz önce geldiler arabaya baktılar.incelediler gittiler biraz sonra gelecekler seni rahatsız ederim dedi hay hay dedim..
dün de konuşmuştuk..kendisiyle aslında 22 bin istiyorum ama başka araç almak istiyorum aracı beğendim o yüzden bunu satmaya kararlıyım anlaşırız dedim..
yönetici de ben onlara 20 dedim onlara 19 dedi bende 19 'a her şeyi söker öyle veririm dedim ve gitti.

sonra zile bastılar..ocam bir gelirmisin gittim..tokalaştık adamın ilk lafı bu arkadaşlar

AAA SEN JANTLARI DEĞİŞTİRMİŞSİN ORJİNALLİĞİ GİTMİŞ...işte o an boğacaktım...üstüne 17 inç jant takmışım benim dışımda herkes beğeniyor..225/17zr45 lastik var...
yaww sen biraz önce ondan önce hatta ondan önce gelip görmedin mi üstünde başka jant olduğunu GÖRDÜN..niye geldin..niye ilk lafın ooo..
orjinali kasetçalar Pioneer usb li aux'lu mp3 çalabilen cd çalar var....

AAAA orjinalliği gitmiş..
AAAA bu Signo değil...
BOĞACAKTIM......

git signo al yada bana dön ve deki hocam ben arabayı gördüm bna bir arabanı anlat...
bende sana anlatayım..sonra diyeceğini de değilmi...
yaww 7 yaşında araba bu...
sanki amerikan alıyorsun hani klassik bir araç alacaksında kolesiyonluk araç alacaksın da konuşuyorsun..
araba bu ..
SEN NEYİ AŞAĞILIYORSUN....
SONRA DA AŞAĞILADIĞIN ARACI ALACAKSIN .......UTANMADAN

yawww harbi dellendim...

günün birinde ben bu arabayı satarken adam tavanda boya var dedi bunu ne yapmaklazımdı artık yap hesabını

Geri
Üst Alt