Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bodykit

akınbyrk

Kayıtlı Üye
arkadaslar aracına servisten diilde fibercide bodykit taktıranlar varmı acaba? bilgi almam lazım eger varsa

forumda elbet vardır taktıran illaki ama genel alarak gördüğüm ve aldığım duyumlar olumsuz yönde esneme olmaması en ufak dokunmada çatlması,boyasında bile bazen bariz farklar olması neden ile.

bnmde korktugum seylerdi bunlar ama ögrenci adamız veremioruz 3000lirayı orjinaline :)

750 liraya var ctesi sordum tam takım 5000 lira dediler kocaeli serviste taaktır 750 liği kırılırsada yenisini taktırırsın ne olacak sıkılırsan modelini değiştirirsin vs.

renk tutmuyo
tam oturmuyo

bu ikisi bence yeter :)

bnmde korktugum seylerdi bunlar ama ögrenci adamız veremioruz 3000lirayı orjinaline :)

kardeşim kulaktan dolma bilgileri boşver sen.taktır.ama taktırdığın yer de önemli..artık fiberler öyle dandik değil..plastik gibi olanları var ve esneklikleri daha yüksek..istersen pm den sana fikir verebilirim

ben illa git orjinal al demedim ki :D

Geri
Üst Alt