Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Body kit hakkında

Çorlu bayiinde 2017 Tsi kalmamış başka bayiide bulabilirsek 90lık TSİ istiyorum inşallah.O zaman nasıl olur acaba? Bir de body kit hakkında ?
[doublepost=1518537770,1518537662][/doublepost]
Bayiide 90'lık kalmadığı için 75lik olana yönelmiştik bizde.Ben de kuzeninizle aynı eklentileri düşünüyorum ne kadara mal olmuştu acaba?teşekkürler

487804710 malum sitedeki ilan numarası belki beğenirsin bi bak derim kardeşim.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

487804710 malum sitedeki ilan numarası belki beğenirsin bi bak derim kardeşim.

Bu makyajsız olan sanırım dostum klimalar falan kapaklı çünkü teşekkür ederim yine de ilgine
[doublepost=1518588032,1518587921][/doublepost]
Bence biraz daha araştırın derim 90'lık motorlar iyidir. Lip'i internetten aldı 80 TL'ye almıştı . Aracın yaylarını değiştirip aşağı bastığı için kasislerden geçerken zorlanıyordu lip'in üstü kırılınca, kendisine "EZ LIP" önerdim. Normal lipten farkı kauçuk olması. 80 TL'den daha ucuzdur. Yayları değiştirmişti fiyatını tam olarak bilmiyorum malesef. Sakarya'da sanayide düzgün jant satan bir yer bulmuş lastik ve jant dahil 1400 TL oraya masraf yaptı. 120 TL'ye spoiler, 100 ya da 110 TL arası da marşpiyel aldı.Cam filmlerini arkadaşı hediye etmiş, 70 TL'ye montajını yaptırdı. Toplamda pasta cilası vs hepsi içinde 2000 TL masraf yapmıştı oda maximum.
Gerçekten çok daha hesaplıya geliyomuş dışarda yaptırması aklıma yattı benimde.Aradığımız motor-rengi bulursak aynılarını yapmayı düşünüyorum bende hayırlısıyla

Bu makyajsız olan sanırım dostum klimalar falan kapaklı çünkü teşekkür ederim yine de ilgine
[doublepost=1518588032,1518587921][/doublepost]
Gerçekten çok daha hesaplıya geliyomuş dışarda yaptırması aklıma yattı benimde.Aradığımız motor-rengi bulursak aynılarını yapmayı düşünüyorum bende hayırlısıyla
Akşam buluşmaya gel atmosferik ve tsi farkı gör Berkay

Geri
Üst Alt