Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bocanegra yakıt

Benim Beyaz Oğlan hem öfkeli hem LPG li..
Dün bi erzurum yaptım 30000 bakımı gelmesine rağmen 80 tl ye 400 km.. şehir içini (5 - 10 km) hesaba katmıorum bile..

erzurum yaptın beni aramadın öylemi???

ya ben cumartesi günü ibiza cuprayı test ettimde yakıt ortalaması 19,8 gösteriyodu bu içer dedim kesin o araç bende olsa yavaş kullanmam zaten ama leon cupralar kadar yaıkıyor bastığında :)

erzurum yaptın beni aramadın öylemi???

ya ben cumartesi günü ibiza cuprayı test ettimde yakıt ortalaması 19,8 gösteriyodu bu içer dedim kesin o araç bende olsa yavaş kullanmam zaten ama leon cupralar kadar yaıkıyor bastığında :)

Taha aramayı düşündümde şimdi araya sıkışacaktı öle olsun istemedim malum yengen vardı, aceleye gelirdi.. Ama aklımda sen bana pm at telefonunu ersese gelicem zaten yakında bi çayını içmek isterim. eğer sen benden erken gelirsende başımın üstünde yerin var :) 532 558 79 97

ya özellikle şehir dışında nasıl az yaktırıyorsunuz anlamıyorum:) şehir dışında otoban gördümmü asla affetmem, o yüzden şehir içi 10-12, şehir dışı 14-15lt yakıyorum.. hatta izmir otobanında 240km üstü giderken 17-18 gibi bişeyler yaktı araba.. çok bi şikayet yok ama aldığım benzinlere feribot parasını da ekleyince neredeyse business uçak fiyatına gittim:)

benim aracımda uzun yolda ilk 72 Tl ye fullendi depo sonra tek ısığa düşünce 30 liralık daha aldım 50 km sehir icinde gezdim yola cıkmadan toplamda 102 Tl ile 450 km gittim
uzun yolda az yakmasını istiyorsan gazı sabit tutacan ben öyle yaptım gerçekten fark ediyor aynı vites aynı devir ;)

tabanınız düz bassın haydi bakalım. şirketim sağolsun, uyarı ışığı yakana kadar benzin ibresine bakmıyorum bile :D:D:D tek kötü tarafı araba 1,5 yaşına gelmek üzereyken 47bini geçtik :(:(

Geri
Üst Alt