Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bocanegra yakıt

PATRON

Administrator
95" PO dolum => 165.00 TL ( 4,280 x 38,56 Lt tabanca attı bıraktık )
Yapılan Km => 590
Kalan Km => 10
----------------------------------------------------------------------------------------

Bir sonraki depo dolum 97" PO 177,50 TL doldu tabanca attı bıraktık.
Ortalama Hız => 120 km/hız pek geçilmedi sakin kullanıldı ani kalkış kesinlikle yok.
Benzin karışıktır ama tahminen %60 ş.dışı %40 ş.içi
-----------------------------------------------------------------------------------------

Ortalama Lt => 6,5
Ortalama Fiyat => 278, 20 Krş

Dizelciler, benzinciler, taksiciler, dolmuşcular hepinizin ellerinden öper :D

95" PO dolum => 165.00 TL ( 4,280 x 38,56 Lt tabanca attı bıraktık )
Yapılan Km => 590
Kalan Km => 10
----------------------------------------------------------------------------------------

Bir sonraki depo dolum 97" PO 177,50 TL doldu tabanca attı bıraktık.
Ortalama Hız => 120 km/hız pek geçilmedi sakin kullanıldı ani kalkış kesinlikle yok.
Benzin karışıktır ama tahminen %60 ş.dışı %40 ş.içi
-----------------------------------------------------------------------------------------

Ortalama Lt => 6,5
Ortalama Fiyat => 278, 20 Krş

Dizelciler, benzinciler, taksiciler, dolmuşcular hepinizin ellerinden öper :D

bak bak bak terbiyesize :) ben full şehir içi dur kalk trafikte ekonomik kullanımda 50tl benzinle 140km yapıyorum şuan

aracın kaç km de serbay? ben 2500 km de iken istanbul da yazın şehir içinde 6.4 lt bile gördüm ama şimdi 10000 km aracım ve bakımdan yeni çıktı 6.9-7.1 arası gidip geliyor gerçi bakımdan önce de 7.4 lerde geziyordu. 6.4 leri özledim :(

serbay artık kabul edıyorum bizim depolar delik kardeşim...

ben artık sabitledim olayı, 100 lira alıyorum 300km gidiyorum:kizgin:

buarada güzel değerler Serbay'ım, nazar değmesin :)

maşallah serbay ama çok uslu gitmişsin tebrikler benim depolar genelde ortalama 35-40 kurus ortalamayla bitiyor :(

normalde acımadığım zamanlar 0,360 kr yakıyor. DSG'nin en önemli özelliği 0-70 km arasında sakin kalkış yaptığında tamamdır :)

Geri
Üst Alt