Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bocanegra yakıt

bende öle düşünüyorum ama servise gittimmide bişi yok bunlar normal cevabıyla karşılaşmak beni çıldırtıyor :D ama gidicem. Bide şu var ben aracı alalı 8000km oldu yağ mağ hiç bişi değişmedi bunlarında fktörü olabilirmi

sanmıyorum olacağını Erhan, bizde Golf TDI DSG var, ilk depo ile 875km gittik, daha sonra 950 leri falan gördük şu an en az 900 gidiyor. ve bunların hepsi şehir içi.
Kullanım alışkanlıkların ne şekilde peki?

100tl 97 oktan 180km sehir içi
Ama yaktığı her damla helal olsun karşılığını alıyorum.

Maaşallah Lpg'ye laf atma yafsss puhaha

benimde arıza Lambam yanıyordu onLarı Filan hallettik lamba yanıkKen 280 krş yakıyordu triger kayısı değişti filitreler tazelendi bakımı yapıldı gaz ayarı yapıldı bakalım şimdi ne kadar yakacak :)

şimdi bana yazdırmayın değerleri isterseniz ...

arkadaslar serbayın degerlerini kıstas almayın :))
öyle bi kullanıs modeli yok :) düz yolda kapıyı açıp inmiş ittirmis arabayi filan heralde :)
bnm sakin kullanım 32krs cilgin kullanım 44krs

o degerlere bnde ulasmak ıstıyorm :) 180 lıraya 400 km...

aman nazar değmesin o zaman bana.. normalin biraz üstünde kullanıyorum bu depo 550 km gider ekranda öyle gösteriyor

beygiri bol olunca, sakin kullanımda az yakar,normaldir, çok dikkat etmeden 5.4lt/100km leri görüyorum, şehir dışı sabit hız ile tabii.

Geri
Üst Alt