Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bocanegra ya benzetme?

silentstorm61

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aracımın ön tamponunu kaplatmak istiyorum bocanegra gibi nasıl olur acaba....

hocam imzandaki görüntüye göre konuşuyorum bence önceliğin jant ve kapı kollarıyla aynaları boyatmak olsun tabi yayda olmazsa olmaz kaplamaları felan halledersin...

bence dediğin çok güzel olur ibizam olsa yapacagım ilk iş o olurdu... tabi ibizayı alırsam plaka takılmadan önce kapı kolları aynalar gövde rengi değilse boyatırdım ilk olarak sonrada jantlar :)

Cupra body kiti lazım aracına çünkü benimkinde bile cupra tamponundaki gibi özel kaplatıcak yeri yok. Ayrıca arkadaşların dediğin gibi ilk o işleri halletmelisin. Bence arabanıın daha çoook işi var bocan öne gelene kadar tabi senin tercihin ;)

çok doğru söylüyosunuz ama jant lastik pahalı olduğundan şimdi değil ileride düşünüyorum, bu aralar öyle ufak tefek şeylerle yetiniyim diyorum ama konu olarak siz jant lastik üstünde düşünün bu tampona gidermi boca kaplaması onu merak ediyorum...

Photoshop ile uygulama yaparak,daha iyi fikir edinebilirsin aslında...

yapan var..
buyrun
26535_387685372919_662792919_3771205_6107565_n.jpg

26535_387685327919_662792919_3771199_3484598_n.jpg

aux teşekkür ediyorum sana..
bende parlak siyahtan yanayım birde en altta kalan beyaz çizgiyi yaptırmak istemiyorum..
nasıl olur?

Geri
Üst Alt