Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bocanegra varex

Arkadaşlar,şuanki sesten memnunum açıkken gayet hoş sesi var fakat,araba rölanti haldeykende sağlam ses almak için ne yapmak lazım varex üzerinde iken başka birşeyle oynayarak mümkünmü?Bu konuda çok fazla bilgim yok çünkü.

teşekkürler.

Varex yerine keşke Milltek yapsaydın....

Rolantideyken ses almak için yüklenmemenizi tavsiye ederim arabanızın motoru açısından..
Belirttiğiniz sese gelirsek eğer vites S modundayken çıkan sesi diyorsanız normal, varex yoken de zaten araba S modunda farklı bir ses çıkarıyordu,
Varexten sonra bu ses çok daha belirgin gelmeye başladığı için tedirgin olmanıza gerek yok:)

Rolantideyken ses almak için yüklenmemenizi tavsiye ederim arabanızın motoru açısından..
Belirttiğiniz sese gelirsek eğer vites S modundayken çıkan sesi diyorsanız normal, varex yoken de zaten araba S modunda farklı bir ses çıkarıyordu,
Varexten sonra bu ses çok daha belirgin gelmeye başladığı için tedirgin olmanıza gerek yok:)

S modunda motorda herhangi bir değişme olmuyor diye biliyorum sadece şanzıman oranları değişiyor. Sesle tam bagdaştıramadım S modunun alakasını ?

yüksek devirde yırtınma sesi bendede gelio sanki hava üflüomuş gibi porscheler gibi =)

yok zaten motorda bir değişme oluyor demedim:)
başka bir araçtan dinlersen sesi çok daha net alırsın,
ekstradan hava üflüyor gibi bir ses çıkıyor egzostan S moduna alınca..

Gule gule kullan cok abarti ses olmadigi surece polisten sikinti olacagini sanmiyorum kaliteli dp ile devaminda custom boru ve son susturucu ile cok ses cikmassa tercih edilebilir

Geri
Üst Alt